Wpis z mikrobloga

@PonuryBatyskaf: bardziej beka z polakow prawakow niż polek
Ksiądz gwałci dzieci - oj tam oj tam, przecież przenieśli do innej parafii, nie ma tematu
Typ odsiedział wyrok za oral - ścierwo trzeba zabić, a najlepiej ukamienować
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf: bardziej beka z polakow prawakow niż polek

Ksiądz gwałci dzieci - oj tam oj tam, przecież przenieśli do innej parafii, nie ma tematu

Typ odsiedział wyrok za oral - ścierwo trzeba zabić, a najlepiej ukamienować


@Deska_o0: fajnie fajnie, tylko że nawet osoby popierające prawicę nie uważają że przeniesienia księdza = załatwienie sprawy
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf: z jednej strony rozumiem, bo jest to pewna przestroga dla innych, ale z drugiej strony po co karać kogoś wielokrotnie za popełniony czyn/błąd, skoro został już skazany i poniósł za to konsekwencje?
  • Odpowiedz
@Deska_o0: no to próbujesz rozszerzyć tuszowanie sprawy przez wierchuszkę, żeby wyglądało to na takie myślenie milionów ludzi.
Drugą część o zabijaniu i ukamienowaniu też ładnie sobie podkolorowałeś, żeby pasowała do twojej tezy, ale wykop przyjmie wszystko.
  • Odpowiedz
próbujesz rozszerzyć tuszowanie sprawy przez wierchuszkę, żeby wyglądało to na takie myślenie milionów ludzi.


@MarcinBachleda: przejrzyj archiwalne sprawy i zobacz podejście ludzi, niejednokrotnie była nagonka na ofiary bo to przecież ich wina

Drugą część o zabijaniu i ukamienowaniu też ładnie sobie podkolorowałeś, żeby pasowała do twojej tezy, ale wykop przyjmie wszystko.


@MarcinBachleda: wiadomo że wszyscy wypowiadają się o nim z miłością, wymyśliłem sobie resztę xD
A potem w domach odpalają
  • Odpowiedz
@Deska_o0: to już nie są fikołki, to jakaś gimnastyka artystyczna. Pięknie ukrywasz się za nieudaną ironią.
Komentarze są całkowicie normalne - dobrze, że telewizja nie promuje faceta z wyrokiem na koncie, niech #!$%@? z tego programu i #!$%@?, że Karyny z piorunami wzdychają do faceta z wyrokiem za przestępstwo seksualne, przebaczają mu łatwiej bo ładnie wygląda. I tyle.

Resztę dopisujesz sobie sam.
  • Odpowiedz
@MarcinBachleda: jeżeli za całkowicie normalne uważasz życzenie typowi po odsiedzeniu wyroku śmierci w męczarniach to fajnie masz w bani i w sumie nie dziwię się że widzisz jakieś fikołki ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
to weź mi po prostu pomóż znaleźć te liczne komentarze o śmierci w męczarniach. Tak tłumnie wypisywane, a nie że po godzinie kopania znajdziesz sobie wreszcie jakiegoś jednego debila i będziesz triumfował, że a jednak jeden wykopek rzeczywiście tak napisał. Bo ja na razie na te komentarze nie trafiałem, a ty już poczwórne salto tu kręcisz.
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf: Jakby coś, uważam, że powinni go bezwarunkowo wykopać, a przede wszystkim nie brać w ogóle do programu. Tak dla jasności.

Z drugiej strony, przypominają się znaleziska, w których nauczycielki molestowały nastoletnich uczniów i komentarze pod nimi, że "dlaczego ja nie miałem takiej nauczycielki", "dla młodego to najpiękniejsze doświadczenie w życiu", "mnie też by mogła pomolestować, hehe" itp. Więc to działa absolutnie w obie strony.
  • Odpowiedz