Wpis z mikrobloga

Ej mam taki pomysł, może głupi, może mondry nie wiem, pewnie lewacki i skrajnie totalnie radykalny.

Co by było jakby tak o sprawy aborcji pytać na przykład nie wiem, eeeee kobiety w wieku 15-45 i lekarzy ginekologów czy specjalistów od opieki okołoporodowej, albo też psychologów.

Tak mi wpadło do głowy bo ostatnio w TVN pytali o zdanie Terlikowskiego i jakiegoś księdza, nie żebym podważał ich zdolność do rodzenia, ale no, jednak WYDAJE MI SIĘ że żaden z nich nie będzie nigdy rodził dziecka.

Tak pytam, wiem że to pytanie skrajnie lewackie i przepraszam za to wszystkich centrystów chcących dialogu, nici porozumienia i nowego kompro... konsensusu.

Pic rel jakieś dwa randomy.

#bekazprawakow #protest #strajkkobiet #neuropa #4konserwy #polska
Kozajsza - Ej mam taki pomysł, może głupi, może mondry nie wiem, pewnie lewacki i skr...

źródło: comment_160629525429NTBvDTh8S9S9baxFsDY1.jpg

Pobierz
  • 98
Co by było jakby tak o sprawy aborcji pytać na przykład nie wiem, eeeee kobiety w wieku 15-45 i lekarzy ginekologów czy specjalistów od opieki okołoporodowej, albo też psychologów.


@Kozajsza: No niby fajnie ale tak czy inaczej większość sondaży pokazuje że Polacy chcą tego tzw kompromisu.

Co by było jakby tak o sprawy aborcji pytać na przykład nie wiem, eeeee kobiety w wieku 15-45 i lekarzy ginekologów czy specjalistów od opieki
@CynicznyMarksista: Ale ja nie mówię że ewentualne referendum miałoby np. obejmować tylko kobiety. Mówię tylko że w dyskusji przewija się mnóstwo facetów 50+ i nawet niektórzy z nich mają sukienki, ale nadal nie kobiet, czy specjalistów. Duża część sił politycznych sugeruje że należy dążyć do "nowego kompromisu" i super, tylko niech to będzie kompromis uwzględniający głos kobiet i specjalistów, a nie kompromis pomiędzy politykiem a księdzem.

Uważasz że powinno się tę
Chwilę, tylko właściciele firm płacą podatki?


@johny-kalesonny: No a kto płaci pit i składki pracownikom( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Zróbmy jeszcze referendum w sprawie praw człowieka


@johny-kalesonny: Odwołanie do emocji? Nie mówiłem nic o referendum, osobiście uważam że aborcja jest czymś złym ale powinna być legalna do któregoś tygodnia. Ale sondaże mówią jasno. Swoją drogą druga strona też powołuje się albo może się powołać na prawa człowieka
@Soojin21: jak najbardziej trzeba jak i rowniez z drugiej strony, mojej siostrze jeden lekarz powiedzial by usuwala, poszla do drugiego okazalo sie ,ze ciaza jest ok i urodzil sie zdrowy chlopiec. To jest bardzo ciezki temat