Wpis z mikrobloga

Czy wiecie że #walaszek podszedł do strzelania z łuku w swojej kreskówce bardziej realistycznie i akuratnie niż wiele Hollywoodzkich filmów?

Łucznicy zazwyczaj trzymali strzałe po prawej stronie swojego ciała, gdyby robili tak jak jest to pokazane w filmach to każde naciągnięcie strzały wiązałoby się z koniecznością przerzucania jej wokół łuku.

#lucznictwo #kapitanbomba #ciekawostki
ShineLow - Czy wiecie że #walaszek podszedł do strzelania z łuku w swojej kreskówce b...

źródło: comment_1606315655Ylmf6rIdUqGa2TIGhDQRYz.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@ShineLow: w ogóle podoba mi się, że w jego produkcji jest zachowany realizm, widać, że kładzie na to duży nacisk i mocno to akcentuje. To jeden z powodów, dla którego oglądałem Bombę.
  • Odpowiedz
@ShineLow: Widzę, że mamy tu eksperta od łucznictwa. xDDDDDDD

Taguj #gownoprawda a nie #ciekawostki

Łucznicy zazwyczaj trzymali strzałe po prawej stronie swojego ciała


xD

Tak nie rozpisując się, jest kilka różnych stylów strzelania. To, po której stronie majdanu wyląduje strzała zależy głównie od rodzaju chwytu cięciwy.
  • Odpowiedz
Łucznicy zazwyczaj trzymali strzałe po prawej stronie swojego ciała, gdyby robili tak jak jest to pokazane w filmach to każde naciągnięcie strzały wiązałoby się z koniecznością przerzucania jej wokół łuku.


@ShineLow: Co za bzdury... Powiedz że to trolling i że w karykaturalny sposób próbujesz z Walaszka zrobić jakiegoś kreskówkowego, niedocenianego geniusza który ogarnia świat lepiej niż wielkie, niedouczone Holiłud. XD
@daedalus_pl: Ci w bardzo dużym skrócie wyjaśnił.
Ja jestem praworęczna,
  • Odpowiedz