Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu zacząłem swoją przygodę z G2NK, tak w tym momencie wyglądają moje statystyki. Siła i zręczność podbita punktami do 34, potem rośliny, mikstury i kapliczki do bonusów. Dojdzie jeszcze umiejetność czytania starych tabliczek to trochę podskoczy. 1H aktualnie wbite na 44% + 15% bonusu z mistrzowskiego miecza. Planuję podbić do 59% punktami, a później już same bonusy.
Na tą chwilę jakieś 2/3 wyspy Khorinis odkryte, więc jeszcze kilka poziomów podskoczę, zanim wstąpię w drugi rozdział.
I teraz pytanie - do kogo z takimi statystykami się zgłosić? Lamusy z miasta, brudasy tego buca Onara, czy leśne dziadki z klasztoru?

#gothic #gothic2
rad1x - Kilka dni temu zacząłem swoją przygodę z G2NK, tak w tym momencie wyglądają m...

źródło: comment_1606316004bbr25WAuC9zBzeFyb3DXMp.jpg

Pobierz
  • 17
@kRpt: 1. Faktycznie, mój błąd.
2. Tak, nie wiedziałem że jest taka możliwość.
3. Bo nie chcę min-maxować postaci jak ci zatwardziali wyjadacze. Zręczność jest fajna bo mogę wszystkich okradać bez problemu. A siła to siła. Tak jak pisałem, obie te umiejętności podniosłem tylko do 34, więc dużo punktów na nie nie poszło.
@rad1x: jak grasz byle grało się przyjemnie to roślinkami się nie przejmuj. W gruncie rzeczy są one ważne tylko przy 2h by sobie biegać z Smoczą Zgubą już w GD w 4 rozdziale. Przy 1h wymogi siły są na tyle niskie do broni że nie mają one większego znaczenia.