Wpis z mikrobloga

@adam2a: O, dawno już nie słyszałem przypowieści o leśnych nazistach, czyli rzekomego dowodu na fałsz TVN. Prawacy nie raczą natomiast wspomnieć, że organizatorzy tego wydarzenia naprawdę stanęli przed sądem, a stowarzyszenie ,,Duma i Nowoczesność" zostało decyzją sądu zdelegalizowane.
  • Odpowiedz
@adam2a: Jaka beka. Chyba brak rozumu i podstawowej logiki. To, że w jednej stacji mają takich ludzi nie oznacza to, że jeśli znajdzie się taki w innej stacji to tamten nagle znika albo jego występki znikają. Argument na poziomie betoniarki.
  • Odpowiedz
@Rga79: Świetnie, niech się punktują, ale po co schodzić na poziom poniżej podstaw logiki? Oprócz tego jest próba odwrócenia kota ogonem i tworzenia perspektywy, że któraś strona to musi być ta dobra, a dokładnie to wrażenie jest tworzone przez retoryczne pytanie na końcu, które wskazuje, że tylko jedna stacja może być ta zła.
  • Odpowiedz
Tylko że Czarnecki nie należy do TVN, a ta pani dziennikarka pracuje dla TV Trwam


@Rga79: Nie wiem co to ma do rzeczy, nic to nie zmienia ani w logice wypowiedzi ani w kontekście wypowiedzi pod względem odwracania uwagi (no chyba, że dla kogoś jest bardzo istotne czy odwraca tą uwagę pracownik czy nie, dla mnie nawet jakby marsjanin to robił to jeden pies).
  • Odpowiedz
Zmienia, bo narzeka że TVN nie może znaleźć przestępców seksualnych w swoich szeregach a Trwam cały czas zatrudnia go, a TVN się go pozbył


@Rga79: Ten fakt zmienia. Natomiast on nie wynika z tego co napisałeś, jest on dodatkowym argumentem, który dostarczyłeś poza przedstawioną konwersacją.
  • Odpowiedz