Wpis z mikrobloga

Mam na imię Yoshikage Kira. Mam 33 lata. Mój dom znajduję się w północno-wschodniej części Morioh, gdzie są wszystkie wille, nie jestem żonaty. Jestem pracownikiem domu towarowego Kame Yu i wracam do domu każdego dnia o 8 wieczorem najpóźniej. Nie palę, ale piję okazyjnie. Jestem w łózku o 11 wieczorem i upewniam się że mam co najmniej 8 godzin snu bez względu na okoliczności. Po szklance mleka i rozciąganiu się przez około 20 minut przed pójściem do łózka zazwyczaj nie mam problemów ze spaniem do ranka. Wstaję bez żadnego zmęczenia albo stresu, niczym niemowlę. Podczas ostatnich badań kontrolnych dowiedziałem się, że nie ma żadnych problemów z moim zdrowiem. Chcę tylko żebyście zrozumieli, że jestem osobą która marzy o bardzo spokojnym życiu . Staram się nie szukać sobie wrogów , walczyć by wygrywać czy przegrywać. To by tylko sprawiło że nie spał bym po nocach. Tak radzę sobie z społeczeństwem i wiem że przynosi mi to szczęście. Aczkolwiek jeżeli bym walczył to tylko z Sasinem, który #!$%@?ł 70 mln złotych na wybory które się nie odbyły.
#anime #pasta #sasin
Tylko_Seweryn - Mam na imię Yoshikage Kira. Mam 33 lata. Mój dom znajduję się w półno...

źródło: comment_16063773014ao5OJ5gnIpBIOiGiO4vUS.jpg

Pobierz
  • 1