Wpis z mikrobloga

ten rząd to chyba jakiś świadomy sabotaż przeciwko Polsce bo nie da się nic tak głupim


@Talvisota: @trapped: Dlaczego chyba? Plan jest jasny i dość jawny. Można go zobaczyć w filmikach World Economic Forum (na oficjalnym kanale), poczytać na ich stronie (COVID Transofmration Map) oraz poczytać książkę „COVID great reset” wydaną przez Klausa Schwaba, założyciela World Economic Forum, organizatora szczytów ekonomicznych w Davos.

Cel to wymienić system finansowy i sposób
@wioslarz-umyslow wydać lub kupić akcje? Czy może metale szlachetne? Bo serio nie wiem.
Może kupić mieszkanie na kredyt ok 120 tys. jako lokata kapitału (w sensie żeby nie tracić)?
Podpowiedz, bo sam już nad tym myślę od dłuższego czasu. Co myślisz o walucie. Tylko jaka. Euro/dolar/frank czy Yen?

Sheeeeett... Jak to wydać mądrze?
@Wygryw_pospolity: Wiem, że to może głupio zabrzmieć, ale lepiej nie brać rad od ludzi z internetu, zwłaszcza w takiej kwestii. Tutaj nie ma złotego środka, każdy jest w nieco innej sytuacji. Dlatego najlepiej trochę się edukować i wypracować swoje rozwiązanie. Potem jak coś nie wypali to będziesz tylko zły na siebie, że posłuchałeś losowego człowieka z internetu.

Przykładowo, niby można część środków przerzucić na metale, ale czy jeszcze warto czy cena
@trapped ale przecież 500+ wygląda tak samo, i większość jest zadowolona. Dobry pan, mało mnie bije, kradnie, ale czasem rzuci że stołu, no i jesteśmy potęgą, klękajcie narody. Jak Anglię stać na brexit to nas i to jeszcze jak..
@trapped: Najlepiej #!$%@? jak w Polsacie Gowin się wypowiadał. Myślałam ze wyrzucę tv przez okno xD wszystko zamknąć, ferie w jednym terminie, nie wyjeżdżać na święta. Dziennikarz do niego: to kościoły w pasterkę tez trzeba zamknąć, przecież wówczas zbierają się tam setki osob. A Gowin: nie ma takiej potrzeby...
(°°