Wpis z mikrobloga

  • 0
@Szaman_z_Bombasu Ja posiadam.
Czy jest sens? Gierek póki co niewiele, więc nie kupowałbym konsoli dla nextgenowych gierek, ale sama konsola jest bardzo mocna. Jeśli masz ochotę pojarac się nową jakością gier tj. 4k, 60fps, ray-tracing to to jest świetny zakup
  • Odpowiedz
@Szaman_z_Bombasu: Jak nie żal ci hajsu to tak. Ja chciałem poczekac 2-3 lata ale uznałem ze #!$%@? biede i kupiłem. Gry z ps4 na tym chodzą i w teorii powinny chodzic lepiej + masz nowe gru
  • Odpowiedz
@Szaman_z_Bombasu: Jest sens, sam nie mam i narazie nie będę miał xD ale pomyśl sobie, że odpalasz gierki praktycznie instant, wszystko ładuje ci sie szybciutko, nie musisz sie #!$%@?ć, możesz se ograć to wszystko co na ps4 w większej liczbie fpsów
  • Odpowiedz
@Szaman_z_Bombasu: nie ma sensu. Poczekaj na jakis lepszy model ps5. Dopiero co 5 wyszla i moze sie za jakis czas okazac ze jest wadliwa. Co do gier nic za zbytnio nie oferuje. Lepiej wziac naeet taka slimke nowa zwlaszcza, ze mozna na dobra okazje trafic. Znalezc kogos kto ci podepnie konto pod ps5 bys dostal kolekcje gier plus za free i na ten moment grac w tytuly ktore w przyszlosci dostana
  • Odpowiedz