Wpis z mikrobloga

Hurr durr jak ktoś nie wpisuje się w mój kanon wyglądu to nie ma gustu >:(


@GoT0Sleep: Dobra, klaunie, nauka czytania ze zrozumieniem.

Napisałem, że tylko tyle, że jeśli ktoś jest zjebem (w tym przypadku lewakiem) w ujęciu ogólnym, to będzie też miał #!$%@? gust. I to #!$%@? w konkretny, charakterystyczny sposób, wynikający ze #!$%@? na poziomie ogólnym. Co w ogóle nie oznacza, że #!$%@? według mnie jest wszystko, co mi
  • Odpowiedz
Bardziej działa to na zasadzie, że osoby o lewicowych poglądach mają w dupie jakieś wymyślone normy i kanony wyglądu i po prostu ubierają/malują się tak jak im się podoba, pozdrawiam


@GoT0Sleep: Osoby o lewicowych poglądach mają w dupie jakieś wymyślone normy i kanony, dlatego wyglądają tak samo, tak że można po jednym rzucie oka stwierdzić, że mamy do czynienia z lewakiem XD
  • Odpowiedz
@bh933901: Oooo nieee ktoś ma inne poglądy niż ja na pewno jest #!$%@? hurrr durrrr tylko prawica i janusz koran mekka

A tak swoją drogą to osoby o lewicowych poglądach mają w dupie tylko te normy i kanony które zamordystyczne pajace takie jak Ty chcą im wcisnąć :D
  • Odpowiedz
Standardowe kuce też w 90% wyglądają tak samo #!$%@? w kwestii ubioru i można od razu po ubirze stwierdzić, że ma prawicowe poglądy xD


@GoT0Sleep: gratuluję, właśnie przyznałeś, że jednak można oceniać ludzi po stereotypowych cechach i jest to bardzo skuteczne narzędzie kategoryzacji. Jak widać, was się da wyprowadzić na ludzi, tylko trzeba specjalnej troski pedagogicznej.

Oooo nieee ktoś ma inne poglądy niż ja na pewno jest #!$%@? hurrr durrrr tylko
  • Odpowiedz
@bh933901: Ale czy ja zaprzeczam, że po ubiorze można ocenić niektóre cechy lub poglądy danej osoby?:D
Sam stawiasz sobie jakiś argument, a następnie sam go bohatersko obalasz, kolejne zwycięstwo husarii:DDD
  • Odpowiedz
@GoT0Sleep: to powiedz mi kretynie, czemu się do mnie #!$%@?łeś, skoro mój pierwszy post dokładnie o tym mówi, że da się ocenić osobę po jej wyglądzie?

kolejne zwycięstwo husarii:DDD


dręczę takich katamitów jak ty dla rozrywki, nie dla trofeów
  • Odpowiedz
@bh933901: Mi chodzi tylko o to żeby każdy mógł wyglądać jak sobie tylko chce dopóki nie lata z #!$%@?/waginą na wierzchu i żeby nikt nikogo nie wyzywał/obrażał/wyśmiewał/poniżał z powodu wyglądu:)

Natomiast Ty w swoim pierwszym komentarzu uważasz, że na podstawie czyjegoś wyglądu można określić czy jest zjebem lub nie. Mam Ci to #!$%@? tępaku rozpisać na tablicy czy może tym razem udało CI się przetworzyć informacje?

Założenie, że ktoś ma takie,
  • Odpowiedz
@harpiowata nie może tak być! Kazdy ma wyglądać tak jak ja chce i jak mi sie podoba11!! Lewagi!1 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mam tylko zakola, i 150cm wzrostu, ale nie patrz na mój wygląd, mam duzo zainteresowań, np granie w gry do 4 w nocy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mi chodzi tylko o to żeby każdy mógł wyglądać jak sobie tylko chce dopóki nie lata z #!$%@?/waginą na wierzchu i żeby nikt nikogo nie wyzywał/obrażał/wyśmiewał/poniżał z powodu wyglądu:)


@GoT0Sleep: właśnie napisałeś, że kuce wyglądają #!$%@?. Rozumiem, że intelekt nie należy do grona licznych twoich zalet, ale wytłumacz mi to, jak udało ci się wysrać ten postulat powyżej bez odrazy dla samego siebie?

Natomiast Ty w swoim pierwszym komentarzu uważasz, że
  • Odpowiedz
@GoT0Sleep: Nie ze maja w dupie tylko maja swój łachmański styl jak twitterowe Julki każda wyglada tak samo nie są na tyle bystre zeby wymyślić swój własny styl i powielają schemat
  • Odpowiedz
@bh933901: Jesteś taki #!$%@? tępy, że nie dostrzegasz faktu, że nazwałem wygląd kuców #!$%@? żeby pokazać Ci, że wyzywanie osób na podstawie wyglądu moze dzialać w obie strony. W dupie mam wygląd kuców i nie mam zamiaru ich obrażać, bo #!$%@? ich wygląd mi się nie podoba xD.

Ty natomiast się #!$%@? do czyjegoś wyglądu i opisujesz go jako #!$%@? w dodatku na tej samej podstawie pisząc, że ma #!$%@? poglądy.
  • Odpowiedz
@Kolti: Kuce i incele również wyglądają tak samo to czemu do nich się nie #!$%@?? Aż tak Cie dupsko ściska, że ktoś moze mieć inne poglądy niż Twoje i ubierać się w inny sposób niż się to Tobie podoba?
  • Odpowiedz
Jesteś taki #!$%@? tępy, że nie dostrzegasz faktu, że nazwałem wygląd kuców #!$%@? żeby pokazać Ci, że wyzywanie osób na podstawie wyglądu moze dzialać w obie strony.


@GoT0Sleep: jesteś tak #!$%@? tępy, że nie rozumiesz, iż mnie to nie rusza, bo nie jestem taką płaczliwą #!$%@?ą, żeby się obrażać, bo ktoś mnie nazwał zjebem. Zabieg retoryczny, jak można się było po tobie spodziewać, okazał się po prostu nieudany. Pomijam fakt, że
  • Odpowiedz