Wpis z mikrobloga

Cześć :)
Proponuję małą, piątkową #rozbiorka w większości damskich zapachów ale... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dwa unisex'owe zapachy od Muglera z serii Miroir. Mam Voluptes i zdecydowanie nie żałuję zakupu. A sugestia, że Majestes może być pierwowzorem Xerjoff'a 1888 a Joyaux jest do niego podobny powoduje, że zdecydowanie chcę to sprawdzić. ;)

Oprócz tego stosunkowo nowe Givenchy L'interdit Intense (klasyczny uwielbiam, ten wstępnie może być nawet lepszy) i wspaniały słonik od Pana Kenzo :)

1. Mugler Miroir des Majestés, 20ml, 4.90/ml
2. Mugler Miroir des Joyaux, 60ml, 3.70/ml
3. Givenchy L'interdit Intense, 50ml, 4/ml, potrzebuję min.40ml deklaracji do otwarcia flaszki
4. Kenzo Jungle L'Éléphant, 65ml, 1.90, potrzebuję min. 40ml deklaracji do otwarcia flaszki.

Oprócz tego mam jeszcze:
5. Margiela Flower Market, 20ml, 2.50/ml
6. Cartier La Panthere EDP, 10ml, 2.95/ml
7. Cacharel Yes I Am Fabulous, 40ml, 3.20/ml
8. GH Good Girl Legere, 10ml, 2.60/ml
9. Lalique Amethyst Exquise, 60ml, 0.9/ml

Standardowo już leję od 10ml (Majestés mogę od 5ml), szkło 3zł.
Flaszki w większości idą więc powinno się udać wysłać wiadomym sposobem. Jeśli nie to paczkomat z ubezpieczeniem 15zł.

#rozbiorka71 #perfumy

czasemruda - Cześć :)
Proponuję małą, piątkową #rozbiorka w większości damskich zapa...

źródło: comment_1606467313gMDf0Q8lBFWdsLIHpSbDmd.jpg

Pobierz
  • 22
@Volan: Znam tylko Voluptes. To jest Mugler na rynek arabski :) i to właściwie najwięcej o nich mówi. Na początku był dla mnie za ciężki, zbyt oudowy. Ale jak się ułoży jest dużo ładniejszy, wychodzi piękna róża. No i raczej jest to zapach na chłodniejszą porę :) Według mnie trzyma jakość i "polot" zapachów Muglera. Czy unikalne... to zależy. Dla mnie było to coś nowego ale raczej unikałam tego typu zapachów.