Wpis z mikrobloga

Witam. Chcę kupić monitor do #csgo . Czy jest duża różnica w graniu w fps'y typu #csgo Monitor 144 hz Monitor AOC 27G2U vs BENQ Zowie XL2740 244 hz. ?Ktoś miał tutaj takie dylematy? Z założenia wychodzę, że jak mam wydać na coś co ma mi posłużyć 5 lat to wolę kupić droższy, ale też nie wiem jak duża jest różnica w monitorach. Po drugie czy żeby obsłużyć 244hz trzeba mieć jakąś lepsza grafikę ? kompletnie się na tym nie znam. #monitory #pcmasterrace #komputery
  • 5
@Trebron91: zobacz ile FPS masz teraz CS. Jeśli bliżej 144 to taki wybierz monitor, jeżeli jednak klatki oscylują w granicach 244 to drugi monitor będzie lepszy. Bez sensu płacić hajs jak nie będziesz mógł wykorzystać możliwości 244 Hz .
@Poopiesh: +1 granie na 27 1080p jest rakogenne.
@Trebron91: tak jak ktoś wyżej napisał, sprawdź fpsy - jeżeli masz stabilne 240+ najlepiej z lekkim zapasem to dopiero możesz myśleć o wykorzystaniu 100% z 240hz
@Plegar: @Poopiesh: @Greviz: Kupiłem Acer KG251, czy to dobrze, czy mogłem kupić coś lepszego ? nie wiem.... nie chciało mi się już zastanawiać i kupiłem. Jest to TN i jest w moim przypadku przeznaczony tylko do gier fps, więc że są słabe kolory wybaczam i kąty widzenia to wiem.