Wpis z mikrobloga

#thedivision2 #thedivision #division2
Hej, w Dywizji 2 pierwszą postacią grałem strzelającym dronem i strzelającym działkiem, na inne gadżety nie patrzyłem, teraz drugą eksperymentuję, gram sam, czasem w dark zone mam kontakt z graczami,a le nie łącze się w drużyny, ogółem single.
Teraz mam tę kulę-wisiorek co mnie wskrzesza jak padnę i drona leczącego, kula pomocna jak gram sam,ale dron, mimo że wygląda jakby mnie leczył, to nie widzę różnicy w regeneracji, może dlatego że nie mam wysokiego Tire Level, kusi mnie by drona leczącego zmienić na coś innego, co tam dać na wyprawy do Dark Zone?

Wkurzyłem się, bo za szybko dobiłem do 30 levelu, a najfajniej gra się do 30, do tego jestem do tyłu z połową main questów, to będę w limbo jeszcze kilka nie-poziomów, bo wolałem się kręcić jak *uwno w przeręblu zamiast robić questy.

W skrzyni miałem tego shotguna, on jest na koniec gry z pierwszej postaci? Jest mega za mocny jak na 30 poziom, psuje mi to balans, ale nie mogę się od niego odczepić:) CHyba wrócę do Emeline's Guard SMG, bo to już mnie nudzi, wszyscy jednostrzałowcy, bossowie 3-5 strzałowcy... hej, ciekawe czy to się przenosi na DZ?:)
Idę na DZ

PS
Czemu ta głupia grindowa gra tak mnie wciągnęła, a taki Escape From Tarkov leży zakurzony, mimo że dla mnie ta gra jest super(poza stanem przedzawałowym przez 90% czasu grania;))
ogółem jest sporo gier Ubisoftu które lubię, nie wiem czemu, normalnie bym chwilę pograł i skasował, ale wracam i wracam, dosypują coś do apteczek?:) Chyba moda na hejtowanie wielkich wydawców jest zbyt silna, kilku się należy, ale Ubi tak w połowie drogi, Rainbow Six Siege, tylko za tę grę powinniśmy im trochę odpuścić, Far Cry 5 mi się podobał, każdy ma swoją ulubioną część FC, ale czemu nie można lubić innej części? Battlefield V i afera z tym dzbanem co kazał fanom spier... pokazuje że jest gorzej
Idę ciąć w Dywizję, bo rano trzeba do pracy obsługiwać napaleńców na BF, chyba zarwę nockę by półprzytomnym nie stresować się pierd***niem głupot klientów. Odpalam Star Treka Oryginalną Serię i gram, trzymajcie isę tam w tych wyprzedażach, ja bieda, na koncie 4zł, w portfelu papierowe 100zł do 30go:)
Długów... ojej
RabarbarDwurolexowy - #thedivision2 #thedivision #division2
Hej, w Dywizji 2 pierwsz...

źródło: comment_1606504506b9apqtNXjazDnqUcAWwUiz.jpg

Pobierz
  • 8
@RabarbarDwurolexowy: ja gram z dronem latajacym i tarcza, ktora nie kryje nog ale pozwala na strzelanie assault rifle i uwazam, ze to idealny zestaw. dron odciaga uwage a tarcza daje jakby dodatkowe zycie. poza tym koniecznie wez sobie talent unbreakable na kamizelce (jak ci spadnie tarcza do zera to odnawia 95%, cooldown 60sekund). no i jakis shield regen zeby sie po malu odnawiala tarcza. no i tak jak chlopaki pisza, skoncz
@nobrain: dzięki, z tarczą jeszcze nie próbowałem, pogram trochę, a co do tego perka co odnawia zbroję do pełna, przecież ja to miałem na każdej kamizelce jak grałem pierwszą postacią, a teraz zupełnie tym zapomniałem, wyleciało mi z głowy ze to jest w grze, tak, muszę ten talent wyciągnąć z przedmiotu i mieć na liście u tej moderki co przekłada perki w Białym Domu.
Tym razem gram główną bronią rifle(nie assult