Wpis z mikrobloga

Mam sobie taką torbę na ramię żeby nie upychać wszystkiego po kieszrnaich (klucze, klucze do auta, portfel, dokumenty z auta, słuchawki, telefon)
Teraz jak mam taką torbę to mam dużo miejsca tam choć jest niewielka.
Co w sumie facet jeszcze mógłby mieć pod ręką żeby było przydatne? Dorzucilem sobie żel antybakteryjny bo to się zawsze przyda.
#pytanie #pytaniedoeksperta #niebieskiepaski
Myślę o jakimś nożyku. Mały taki żeby był poręczny. Ktoś coś? #noze do 100zl jakiś w miarę wytrzymały znajdę?
Co wy przy sobie nosicie?
P.....e - Mam sobie taką torbę na ramię żeby nie upychać wszystkiego po kieszrnaich (...

źródło: comment_160650686579mS4ThJlwDNOB13TN2Ts2.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@PapaForge: chusteczki suche, chusteczki mokre, ściereczka do okularów, portmonetka na drobne powyżej 50gr (np. do wózka w sklepie albo do szafki depozytowej na monetę), pomadka na spierzchnięte usta, butelka filtrująca, długopis, kawałek papieru
  • Odpowiedz
  • 1
@PapaForge ja w listonoszce oprócz podstawowych rzeczy typu dokumenty/klucze od domu/roweru, noszę husteczki higieniczne, nić dentystyczna(jak jem na miescie to zawsze między żeby coś się wciśnie a nie lubię tego) mokry papier toaletowy, wrzucone luzem ze dwa plastry, mokre husteczki do okularów, żel antybakteryjny, długopis, mini pendrive + 20cm kabelek USB do telefonu, jak wychodzę na dłużej wrzucam powerbanka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PapaForge: nikt nie napisał o chuście do usuwania skutków gazu pieprzowego - ekstremalnie dobrze ulokowane 5 zł o ile umiesz ją wyjąć na ślepo. Jak nie chcesz pełnej apteczki a chcesz coś więcej niż plastry to polecam kompresy na rany, najlepiej nie niciane tylko np Vera https://www.militaria.pl/vera/kompres_vera_na_rany_5x5_61200_p103464.xml Każdy kto choć raz opatrywał ranę tym vs zwykłym badziewiem od razu doceni roznicę
  • Odpowiedz