Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam....wszyscy zachwycali się naczelnym foliarzem, żigolakiem a pluto na innych a najgorzej chyba na bliźniaczki.
Tymczasem teraz po tak długim czasie "celebryci" pokazali na co ich stać, każdy się od nich odwraca...a bliźniaczki gromadzą na cotygodniowych live masę ludzi i przez 3 godziny się z nimi bawią a najśmieszniejsze, że takie "gwiazdy" jak Klimpelka, Babi czy Ewka u nich szukają atencji jak np dziś....czy nie dziwne to?
#bigbrother
  • 9
  • Odpowiedz
@crazy_frog: największy hejt to był chyba na Sławinę...
A tak po prawdzie to 90 procent Polaków po trzech dniach w zamknieciu z Kamsonem by mu po prostu #!$%@? a nie tylko „powiedziała”. Oni wszyscy, tzn ci niewtajemniczeni czyli z wyłączeniem Ewci, Wiktora i prawdopodobnie tej laski od pralki, byli już na skraju wytrzymałości. Tylko im współczuć.

Niektorzy się nie zachwycali... i byli za to tutaj hejtowani
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crazy_frog: akurat bliźniaczki były najfajniejsze z całej ekipy. Gdyby nie ten zmanipulowany tydzień, a Gocha nie byłaby sama z Kamilem do eliminacji to mogłaby zajść nawet do top3. Bardzo źle wpłynął na ich odbiór początek, gdzie Magda Gessler im dogadała i to że chciały rzeczywiście same decydować o kuchni.
Z tych wszystkich gwiazdeczek, to chyba z nimi jedynymi chciałbym się spotkać i wypić piwo. A najbardziej rzygam teraz Anka i Ewka
  • Odpowiedz
@crazy_frog: najbardziej pluto na Sławine, troche mniej na Klimpel ,Vasyla I Dawida. A na bliżniaczki? Czy ja wiem. Dosyc szybko odpadły, wiec jeszcze najwieksza fala hejtu ich ominela, zanim ewidentnie juz bylo widac kto ma wygrac ten program...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Przemas129: o jego obleśne zachowania. Można mieć sobie różne fetysze i spoko. Ale takie ostentacyjne gadanie o tym, wąchanie pochwy, masturbacja pod namiotem Anki czy lizanie stoopek na wizji to za dużo nawet jak dla mnie. Robię sobie rewatch big brother news i 18+ i to on zaraz po Kamilu odrzuca mnie najbardziej
  • Odpowiedz
@galileon: I one bardzo chętnie spotykają się na piwku ze swoimi oglądaczami w realu. Mają na tych live serdeczną atmosferę, ogladacze nie dają im kończyć, widać przyjazną atmosferę i aż dziw gdy kilkaset osób przychodzi na takie live a celebryci mogą tylko o takich live pomarzyc
  • Odpowiedz