Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zpord: a ona nie miała jakiś problemów psychicznych czy trudnego życia? To strasznie się odbija na wyglądzie psychicznym.

Zresztą widać że po mordzie nawet Tom ma zajebiste geny, a na pewno jeszcze używa jakiś "wspomagaczy"
@zpord: Moim zdaniem to głównie kwestia kanonów piękna. Podany przykład jest akurat tendencyjny, choć faktycznie widać taką zależność.

Mężczyzna w przeciętnym trybie życia niespecjalnie upiększa swoją standardową twarz. Oczywiście są w modzie tatuaże, siłownie, ale większość atrakcyjności bierze się z twarzy, która wszystko ci powie. I tu kobiety od początku lekko oszukują makijażem, którego faceci nie stosują. Ci z płci męskiej którzy zrobili swój "imidż" malując facjatę starzeją się równie mocno
Ale geny też mają znaczenie


@agaja: Raczej nie też, a geny to większość sukcesu, człowiek może co najwyżej to próbować korygować. Ja mam 28 lat, a wszyscy mi dają max 22, gdy miałem 22 lata to w każdym sklepie byłem proszony o dowód, bo żaden kasjer nie wierzył mi, że jestem dorosły. W sumie to było przekleństwem mojej młodości. Ojciec 52 lata, wygląda na max 40, lekkie zmarszczki w okolicach oczu
@technojezus: No bo wiele ludzi, a szczególnie kobiet, w wieku +/- 20 lat ma #!$%@? w jakieś poważniejsze trenowanie. Ograniczają się tylko do kupna fajnych szmat na siłkę, pokręcenia się na niej, może z 15-20 minut na bieżni i elo, następna wizyta za tydzień, jak sobie przypomną xD

Ogólnie kobiety gubi fakt, że do pewnego wieku wystarczy nie przeginać z żarciem i wyglądają szczupło, nawet zbytnio niczego nie ćwicząc. No ale
No bo wiele ludzi, a szczególnie kobiet, w wieku +/- 20 lat ma #!$%@? w jakieś poważniejsze trenowanie. Ograniczają się tylko do kupna fajnych szmat na siłkę, pokręcenia się na niej, może z 15-20 minut na bieżni i elo, następna wizyta za tydzień, jak sobie przypomną xD


@bezbekpol: problem jest taki, że większość osób które opisałeś, nigdy nawet nie było na silowni czy nie ćwiczą.

Ogólnie kobiety gubi fakt, że do
@zpord: Typie wez poczytac co ta babka przeszla, zareczam ze ty prawdopodobnie wiekszosc ludzi na jej miejscu tak by nie wygladala bo juz dawno strzelilaby sobie w leb. Zastanow sie czasami co wstawiasz do internetu.