Wpis z mikrobloga

ta pani ma 74 lata i okulary słoneczne, wygląda jak matka stallonea


@hadrian3: O litości, a ja wkleje Keitha Richarda który ma 76 lat i wygląda jak chodzące zwłoki, i czego to dowodzi? Ludzie starzeją się różnie, wpływają na to geny, styl życia, wachania wagi, historia życia, praca, pieniądze, medycyna estetyczna i wiele innych czynników. Nie ma co porównywać.
Porównywanie kobiety które przeszła piekło, waży 2 razy tyle ile na zdjęciu
ImYourPastClaire - > ta pani ma 74 lata i okulary słoneczne, wygląda jak matka stallo...

źródło: comment_1606570898khBRTbAEHbcQ6XM9ro9tIV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zpord: Menopauza. Poziom hormonów gwałtownie spada, także jak kobieta ma pecha, to w krótkim czasie wygląda bardzo źle.

U mężczyzn testosteron spada powoli i stopniowo (1-2% rocznie). Można nad tym jakoś zapanować, na bieżąco poprawiać niedoskonałości.

Inna rzecz to dbanie o siebie, kondycja psychiczna i fizyczna, geny, dieta, waga.

Jeszcze jeden czynnik - to nasza percepcja. W mediach są mężczyźni w każdym wieku, więc jesteśmy przyzwyczajeni do ich wyglądu. Nie rażą
  • Odpowiedz
skóra kobiet jest cieńsza i delikatniejsza, więc wraz z czasem wygląda gorzej; stąd liczne reklamy kosmetykow.


@agaja: to rozumowanie zabolalo moj mozg
  • Odpowiedz
@zpord: wystarczy dbać o siebie. Zdrowe i wysportowane kobiety/mężczyźni 40-50 lat wygladają lepiej niż większość 20-30 latków, grubasów śmierdzących.

To ile już na studiach w wieku 20 lat kobiet, to kaszaloty z celulitem to tragedia.
  • Odpowiedz
@thexDguy: to też. Ale geny też mają znaczenie, ja np.mam 32 lata, a wszyscy dają mi sporo mniej. Młody wygląd zawsze na plusie w takich sytuacjach. @eluwina321: wyżej wkleiłam linka do historii jej życia.
  • Odpowiedz