Wpis z mikrobloga

Wiecie czym konsole wygrywają z #pcmasterrace ?
Przy konsoli kładziesz się na kanapie z padem w ręku, pełna czilera i utopia, duży telewizor, a przy kompie musisz siedzieć sztywno, wracasz z tyry gdzie nawalałeś 8h excela to nie chcę się już nawet tego pc odpalać (i żeby mieć sensownego PC trzeba wydać 2,5 konsoli)
#ps5 #xbox #gownowpis
  • 17
  • Odpowiedz
@kubal251: Wiesz, kompa też można podłączyć do TV i pograć na padzie z kanapy... Chyba przewaga tkwi w specjalizacji tego urządzenia - odpalasz i już grasz, chociaż nie mam PC, może ktoś mądrzejszy tutaj by się wypowiedział
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubal251: jeszcze dostałbym:
1. Cziterzy na każdym kroku, nawet jak nie ma to i tak nie masz pewności i jak ktoś za dobrze gra to się denerwujesz co mi osobiście psuje granie online
2. Steamy, Gogi, epiki i inne gówna co chwilę się aktualizują i to rozdrabnianie na platformy.
3. Może to już moja ułomność ale co do tv podłączałem to często mam problemy, to rozdzielczość to mi dźwięk nie idzie
  • Odpowiedz
1. Cziterzy na każdym kroku, nawet jak nie ma to i tak nie masz pewności i jak ktoś za dobrze gra to się denerwujesz co mi osobiście psuje granie online


@mattz_: https://www.youtube.com/watch?v=fT8mhtirAHQ

2. Steamy, Gogi, epiki i inne gówna co chwilę się aktualizują i to rozdrabnianie na platformy.


prawda, za dużo tego, ale można używać jednej platformy

3. Może to już moja ułomność ale co do tv podłączałem to często mam
  • Odpowiedz
@Luccek: bo tak można, a jeśli ktoś tak nie potrafi zrobić to zwyczajnie jego / jej problem. I #!$%@? o trudności z odpalaniem gier.. 21 wiek, to zwykła obsługa PC.

Są zalety konsol nowej generacji - jak np Exy na PS5, czy tam ten quick resume na klocku. Jendak jesli ktoś ma hajs na topowy PC, to powinien zrobić sobie setup topowy PC, plus PS5.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@000loki: no i co że się da na konsolach, jak na PC jest to bardziej powszechne i o wiele łatwiej o cziterow.

Tu nie chodzi o to że nie potrafię jakbyś się postaral pewnie się ogarnął, rozwiązuje pracując codziennie problemy z komputerami i innymi związanymi z tym rzeczami, nie mam chęci ani ochoty bawić się w to w domu. Od kiedy mam konsole wcześniej PS4 teraz xsx nie tęsknię ani trochę
  • Odpowiedz
@mattz_: nie no ogólnie to musi byc PC, którego używasz dziennie. Jeśli włączałbym mojego PC tylko po to, żeby na nim grać to ni #!$%@? - wiadomo same aktualizacje sterowników po 2 tygodniach nieużywania PC mogą być uciążliwe. To wiadomo.

Co do cziterów to też się zgadzam, ale w większości mówimy tu o grach Single Player - gdzie nie interesujesz się cziterami. W Fife sam grałem tylko na PS4. Jednak np.
  • Odpowiedz
@mattz_: no i jeszcze jedno. Ja osobiście jestem skrzywiony jeśli chodzi o płynność rozgrywki i gry w 30fps są dla mnie po prostu czasami niegrywalne. Niektórzy mają na to po prostu #!$%@?, odpalają konsolę i grają i to też rozumiem :) po prostu IMO, jeśli ktoś ma mocnego PC, to marnuje go nie podpinając go do TV.
  • Odpowiedz
@kubal251: This. Od jakiegoś ponad roku nie chce mi się grać na komputerze. Mam tysiąc pińćset gier ale no nie chce mi się nic. Tez właśnie doszedłem do wniosku, ze przez siedzenie 8h w pracy przed kompem nie mam ochoty potem siedzieć i grać. A tak to sobie odpalam konsole i mogę się wygodnie ułożyć.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zxzsound: też od momentu kupienia ps4 na premierę miałem już wyjebongo w granie na kompie. Szarpanie się z jakimiś sterownikami czy innymi gównianym drm to nie na moje nerwy. Szczególnie jak 2 lata temu przeszedłem na Maca to juz całkowicie #!$%@?. Komputer teraz traktuje jak narzędzie pracy a konsole do grania. Nie wyobrażam sobie pracować caly dzień na kompie a potem jeszcze siedzieć tam i grac jak podludzie.
  • Odpowiedz
@Luccek: bo można, ale wygoda nawet na kilometr się nie zbliża do konsol gdzie łapiesz pada, wkładasz płytę i grasz. Do tego mroczne czasy konsol się już skończyły, gdzie gry były wydawane dub only i jedyne co można było zrobić to hakować konsolę, żeby zaaplikować undub.
  • Odpowiedz
@mattz_:

no i co że się da na konsolach, jak na PC jest to bardziej powszechne i o wiele łatwiej o cziterow.

Cronus zen i max są używane na milionach konsol. Do tego stopnia, że są wykupione we wszystkich możliwych sklepach na zachodzie mimo, że takie znowu tanie nie są.
  • Odpowiedz
@kubal251: nie wchodząc w gównoburze nt możliwości podpięcia pc pod tv/projektor, to mam taką obserwację, że mój PC odpala się (w sensie osiąga stan gotowości do włączenia dowolnej gry) wyraźnie szybciej niż moje ps4pro + rzutnik + wzmacniacz (czyli całe multimedialne kombo mające dawać ten komfort gry z kanapy na dużym ekranie). Komputer poniżej minuty, ps4pro powyżej (łącznie z koniecznością "wciśnij przycisk ps na kontrolerze", wyboru konta użytkownika itp). Nie jest
  • Odpowiedz