Wpis z mikrobloga

Zrobiłam kalendarz adwentowy do przedszkola w formie kominka. Każdego dnia dzieci będą odkrywać nowe zadanie, a Mikołaj będzie coraz niżej. Obrazuje to czas, jaki pozostał do Świąt. Kominek ma 80cm i wiem, że nie jest idealny. Ale starałam się i jestem z siebie dumna ( ) uszyłam nawet mini skarpetki i zrobiłam dywan. I polecam lampki z Pepco za 6 zł, świecą jak #!$%@? <3 oby dzieciom spodobał się kalendarz. #pracbaza #przedszkole #dzieci #handmade
Pobierz estetka - Zrobiłam kalendarz adwentowy do przedszkola w formie kominka. Każdego dnia ...
źródło: comment_16066073969DiRDVKlbXXUwxTl6vZ61X.jpg
  • 61
@fledgeling: Toć dla tych dzieciaków będzie to po prostu odliczanie dni do świąt, a nie żaden kalendarz adwentowy. Dla tych z niewierzących rodzin po prostu forma zabawy. Okropnie mnie zawsze irytowali rodzice, którzy na zebraniach u mojego syna o wszystko się czepiali. Jeszcze trochę to nic nie będzie można zrobić bez oficjalnej zgody rodziców. Może na początku roku całą listę potencjalnych zabaw sporządzić i niech podpisują pod każdym zgodę? No absurd.