Wpis z mikrobloga

Jest poniedziałek, jeszcze 5.5 godziny pracy, w tym ogarnięcie kilku waznych spraw i spotkanie z klientem na teamsie. W tym tygodniu jeszcze test z cyklu szkoleń w pracy (pracuję tu 2 miesiące) + studia w weekend, na które muszę zrobić dwa projekty i całą sobotę i niedzielę spędzę na teamsach przed kompem. W grudniu mam kilka zaliczeń na studia, a w pracy jeszcze prezentację handlową przed zarządem jako finał cyklu szkoleń. I co mam z tego wszystkiego? Brak czasu, gównianą pensję, zdobywanie doświadczenia i mnóstwo stresu.

Jaka moja młodość jest #!$%@?, ani czasu, ani pieniędzy.
#pracbaza #zalesie #studbaza #przegryw #przemysleniazdupy
  • 8
@Jiovanny: Szkoda strzępić ryja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarabiam niewiele ponad najniższą +słabe prowizje od sprzedaży. Praca handlowca w terenie, produkt marketing/reklama (Serwisy internetowe, które posiada grupa + kampanie Fb,Google,Youtube, projektowanie stron internetowych etc)

Niestety nie mogę sobie pozwolić na zmianę, mam 24 lata, 3 lata studiowałem dziennie. Teraz kończę zaocznie mgr. Wcześniej pracowałem rok w sprzedaży wycieczek (był fajny hajs, tak 3.5-4 miesięcznie szło zarobić), ale
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sok_Mandarynkowy:
Mam taką nadzieję, jednakże na razie na moim kierunku panuje zasada - wszystko i nic. Ciężko mi wybrać co mnie z tego najbardziej interesuje (o ile można tak powiedzieć). Może na 3 roku się to zmieni.