Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy kuce byłyby w stanie zagłosować na partię liberalną? Od dawna obserwuję wypowiedzi ludzi z elektoratu Konfy, którzy w dużej części twierdzą, że tematy światopoglądowe, to tylko tematy zastępcze i są drugorzędne, ba, są osoby, które nie zgadzają się z konfederacją w kwestiach światopoglądowych, ale zagłosowali na nią wyłącznie dla ich planu na gospodarkę. Stąd moje pytanie, czy jeśli liberalna partia X, postulowałaby odpowiednio niskie podatki, albo wręcz ich likwidację, ale też zalegalizowanie narkotyków, prostytucji, aborcji na życzenie, eutanazji, likwidacji lekcji religii w szkołach, oraz małżeństw homoseksualnych i adopcji dzieci przez nie, czy zagłosowalibyście na taką partię? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #4konserwy #konfederacja
  • 70
Nowoczesna, na której czele stał dzban Rysiu Petru znany z tego, że kiedyś nosił teczkę Balcerowiczowi


@ervin9216: no i o tym mówię: zawodowy ekonomista o wolnorynkowych poglądach spalony, bo jest wychowankiem innego słynnego ekonomisty o wolnorynkowych poglądach. Odpada, lepiej oddać głos na starego szura, która jest zwolennikiem lekkiej pedofilii i strzelania do przeciwników politycznych XD
Najlepszym przykładem była Nowoczesna, która od samego początku była tutaj obrzucana gównem dzień w dzień, bo nagle pojawiła się wolnogospodarcza konkurencja dla krula.


@NapalInTheMorning: Matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać?

Nowoczesna była krytykowana (a nie obrzucana gównem) za bycie Platformą 2.0 (która jak pamiętamy, też w 2007 roku udawała że ma wolnorynkowe poglądy). Kuce widząc Nowoczesną, mieli flashbacki z Tuska mówiącego "wyrzucę z mojego rządu każdego kto zaproponuje podwyżkę
@NapalInTheMorning: Ekonomista bez jakiegokolwiek autorytetu. Na dodatek na tyle głupi żeby wdać się w romans za partyjne pieniądze z koleżanką, a następnie zostać wyrzucony z partii którą sam założył. Faktycznie, szkoda, że nie dostał szansy żeby pokazać co potrafi w rządzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać?


@Back_Space: nie miała okazji, bo za każdym razem, gdy widziałem twoją matkę, to usta miała zajęte.

I znów potwierdzasz to samo: pojawia się nowa partia, więc jej nie ufamy, bo oni na pewno się nie sprawdzą, są zdrajcami wolnego rynku. Natomiast krul to co innego, on może sobie nawet zakładać Konfederację z nacjonalistami, szurami-zamordystami, ale to nic nie szkodzi bo to przecież krul.
@NapalInTheMorning: Zadałem ci proste pytanie: Matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać? Ty, zamiast mi na nie odpowiedzieć to najeżdżasz na moją matkę i w dalszej części wpisu znowu kłamiesz. Żałosny jesteś ( ͡º ͜ʖ͡º)

Także czekam na odpowiedź i powtarzam: Nowoczesna była krytykowana (a nie obrzucana gównem) za bycie Platformą 2.0 (która jak pamiętamy, też w 2007 roku udawała że ma wolnorynkowe poglądy). Kuce
@kezioezio: Jeszcze jak. Tzn. nie głosowałem nigdy na konfę, ale te wszystkie postulaty nawet mi pasują. Jeżeli nie planują leczyć narkomanów z moich podatków to jak dla mnie mogą wstrzykiwać sobie nawet azbest. Yolo.

Ludzie tego nie kumają jeszcze, ale małżeństwa homoseksualne mogłyby okazać się dużym plusem dla wszystkich. Nagle okazałoby się, że w modelu rodziny złożonej z dwóch mężczyzn jest kolejna nierówność względem par hetero. Kobieta odchodzi kilka lat wcześniej
Kuce widząc Nowoczesną, mieli flashbacki z Tuska mówiącego "wyrzucę z mojego rządu każdego kto zaproponuje podwyżkę podatków".


@Back_Space: No ale o to mi chodzi: jak kuce widzą wolnorynkową partię, to włączają protokół PO 2.0, żeby ukryć dysonans poznawczy i tym jednym prostym trickiem mogą bez wyrzutów dalej wyznawać religię Korwina.
Nowoczesna była krytykowana (a nie obrzucana gównem) za bycie Platformą 2.0 (która jak pamiętamy, też w 2007 roku udawała że ma wolnorynkowe poglądy). Kuce widząc Nowoczesną, mieli flashbacki z Tuska mówiącego "wyrzucę z mojego rządu każdego kto zaproponuje podwyżkę podatków". Tu nie chodziło o żadną konkurencję, tylko o oszustwo.


@Back_Space: Ale co skłaniało kuców, do myślenia że to druga platforma, bo nie za bardzo rozumiem. Gwiazdowski też chciał wystartować z obniżaniem