Wpis z mikrobloga

Dzisiaj miałem gorszy dzień, trochę źle sie czułem, w pracy też nie najlepiej.
Po powrocie do domu postanowiłem się zdrzemnąć bo nic lepszego nie przychodziło mi do głowy.
Budzę się, rozglądam, nasł#!$%@?, cholera, różowej nie ma...
Czekam parę minut a ona wraca i mówi że wyskoczyła na chwilę do sklepu żeby poprawić mi humor, a że ostatnio zauważyła że schudłem to jeszcze po kebsa wpadła, jak tu jej nie Kochac?

#rozowepaski wy się uczcie od najlepszych a wy #niebieskiepaski możecie sobie trochę mi pozazdrościć( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #piwo #kebab
A.....9 - Dzisiaj miałem gorszy dzień, trochę źle sie czułem, w pracy też nie najlepi...

źródło: comment_1606762486MQF2mXk0ni5WmxZ8UBpbyu.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@KontoDoPrzegladania: znam te piwa, bardzo często pije coś od fortuny bo w skali cena/jakość to naprawdę niezłe piwa, ceny koncerniakow a jednak już smakuje jak piwo. Ta pigwa nie taka zła, chociaż ja bym raczej na ich miejscu nie dodawał cukru a dał poprostu mniej soku z pigwy. Fortuna Czarne to oczywiście porażka, chociaż znam szalenca który to pije z upodobaniem. Komesa popijam dość często bo to chyba najlatwiej dostępny sensowny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Andi129: Tak naprawdę to poszedłeś po kebsa i piwo sam a cała historia jest dlatego, że w internecie nikt nie wie, że jesteśmy psami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Fortuna Czarne to oczywiście porażka, chociaż znam szalenca który to pije z upodobaniem.

@Andi129: jak można o ciemnej fortunce powiedzieć, że porażka () to piwo było w sprzedaży zanim większość z Was się urodziła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz