Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@hiperchimera: Ja mam 7 cudów świata - pojedynek, patchwork, tajniacy duet, abalone. Jak coś dłuższego to Zamki Burgundii. A jeśli się lubi gry z jakąś ciekawsza fabułą to polecam Eldditch Horror lub Robinsona.
  • Odpowiedz
@hiperchimera: dobrze zagra Runebound, Dracula (choć nie ukrywam, że najwięcej frajdy jest w komplecie). Zombicide świetnie skaluje się na 2 osoby. W Talismana też można pyknąć we dwoje, chociaż i tu lepiej się gra w większym gronie.
Martwa Zima także dobrze się skaluje (ale jak wyżej - więcej osób to większa frajda).
Można pomyśleć o czymś z aplikacją - Descent albo Posiadłość Szaleństwa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CKNorek: "Dracula (choć nie ukrywam, że najwięcej frajdy jest w komplecie). Zombicide świetnie skaluje się na 2 osoby. W Talismana też można pyknąć we dwoje, chociaż i tu lepiej się gra w większym gronie." dużo gier można grać we dwoje ale rujnuje to cała frajdę z rozgrywki: Shogun, Dominion, Dixit, Jenga, Tabu, czy Carcassonne też dają radę jak nie ma co robić - ale szukam dedykowanych gier dla dwóch osób

@
  • Odpowiedz
@hiperchimera: gejsze to ulubiona gra mojej rozowej. Rozgrywka nie jest dluga, calosc to matematyka i ciut ryzyka związanego z losowoscia. Gramy od trzech lat. Inne gry najczęściej odpadają, a ta sie nie nudzi. Pielbie wydana, tania i czesto kupuję ją na prezenty dla znajomych.
  • Odpowiedz