Wpis z mikrobloga

#bekazkatoli #lgbt #oswiadczenie #heheszki #4konserwy #bekazprawakow #fetysz #religia #neuropa

Lubię chodzić do spowiedzi i "spowiadać" się z gejowskiego seksu, gangbangów, robienia lasek hereykom w samochodzie. zwierzam się z nieczystych fantazji i myśli. Zawsze wypatruję sobie przystojnego młodego księdza i chodzę do niego każdą niedzielę. Nigdy nie zapomnę jak jeden takim urywany, zdyszanym głosem dopytywał się o szczegóły, prawie spuściłem się w majtki.

Polecam.
  • 26
@Rabke Ty zarzucasz a ja znam osobiście laskę która kilka lat temu odwaliła podobny numer starym babkom na pętli autobusowej. Niedziela rano, one do kościoła, ona po imprezie a, że lubiła fetę to zamknąć się nie mogła.
Normalna dziewczyna żaden szon. Mówi, że jakoś tak wyszło i nawet nie wie kiedy od słowa do słowa zaczęła dla jaj opowiadać jak jej przez całą noc pół jednostki wojskowej robiło z dupy jesień średniowiecza.
@slodziak
@BrakWolnegoLoginu
@Belfeagil
Mirki #!$%@? czytać się nauczcie:) historia jest o trolowaniu. Ja ją z jej facetem z tego przystanku wtedy rano odbierałem.
Podjeżdżamy na przystanek, ona nawija do tych babek a jedna siedzi i aż ręka usta zakrywa. Gość miał mi rano coś ogarnąć więc podjechałem ich odebrać z tej imprezy. Wyszło, że trzeba zrobić wycieczkę to ona została i mieliśmy ją za pół godz odebrać z pętli na osiedlu. Tam