Wpis z mikrobloga

Słuchajcie robiłem ostatnio rozbiórkę Naxosa, całkiem ładny - spróbowałbym też innych Xerjoffów z serii 1861, tym bardziej że są w dobrej cenie:

6,9 = Xerjoff 1861 Renaissance
6,9 = Xerjoff 1861 Zefiro

jak ktoś chce naxosa (6,9), to mogę jeszcze jednego rozebrać, ale warunek konieczny to wziąć któryś z wyżej wymienionych w takiej samej ilości :D


Przy zebranych 70ml robimy flaszkę (na naxosa musi być 100ml), więcej niż 30ml nie chcę sobie zostawiać.
i UWAGA, tutaj zbieram tylko deklaracje na Xerjoffy - nic więcej.

dekant po 2,5
wysyłka 13 piczkomat albo 1zł OLX (jak się uda!)


#perfumy #rozbiorka
Nicholas_Urfe - Słuchajcie robiłem ostatnio rozbiórkę Naxosa, całkiem ładny - spróbow...

źródło: comment_1607085545qN5yGJB6cp62MkC6qj3JDN.jpg

Pobierz
  • 29
@Nicholas_Urfe: Jakby się zebrała ekipa na drugą, flaszkę, w co wątpię, to wziąłbym 25 ml z flakonem.
No i uważaj, bo przy równoległej rozbiórce takiej jak teraz i też z Xerjoffem Zefiro, prawie zostałem zabity xD
@huasko @Sosabowski @Miks232 @pankrokowiec @Mrjohnsmith @Droden @Sanco1 @wielkimustaf : Szanowni, to Was oczywiście zapisałem.
Flaszki zabezpieczyłem, także może nie dojść do rozbiórki tylko jeżeli nie osiągniemy limitu - ale jesteśmy na dobrej drodze, więc wydaje mi się, że macie pewniaka :) Jakby trzeba było to dociągnę kilka mililitrów do Zefiro czy Rene aby się udało.

Co zaś się tyczy wysyłki to jak wiecie do dzisiaj jest promka na perfumy przez OLX, ale
@Arch-Aniol: zapisane, ja Tobie to chyba nigdy nie wyślę tej paczki jak będę tak spamował rozbiórkami ;)
@oxern: jasne, zapisane Zefiro i Renaissance

W takim razie w miarę klarowna sytuacja, rozbiórka będzie.
Jak ktoś chętny to zostało:
zefir: 15
rene: 15
naxos: nie robię