Wpis z mikrobloga

Nalezy sie zastanowic, czy w takiej postawie (ktos jest konserwatysta i mezczyzna preferujacym mężczyzn) jest cos zlego. Polityk, ktory OPa zainspirował, jest dotkniety homoseksualizmem, ale nie afiszuje sie z tym i jest przeciwko ideologii LGBT (adopcja dzieci, malzenstwa). Nie widze tu hipokryzji. Warto przypomniec, ze sa tez mezczyzni otwarcie przyznajacy sie do preferowania mezczyzn i jednoczesnie sprzeciwiajacy sie wspomnianym postulatom ideologii LGBT.
@ziumbalapl: Zdradzanie zony jest zle, branie udzialu w orgiach - podejrzewam, ze ludzie robiacy to sa skrzywieni seksualnie, ryzykuja choroba, ale przynajmniej nie ma tu efektu demoralizacji kogokolwiek. Przykro mi, nie spelnie Twojej prosby. W tym temacie mam do napisania tyle, ze zastanawiam sie, czy nie jest tak jak z Fordem, gdy zostal zapytany, czy dalby pieniadze na badanie zaleznosci inteligencji od rasy. Odpowiedz byla negatywna, a wynikala z politycznej poprawnosci.
Zdradzanie zony jest zle, branie udzialu w orgiach - podejrzewam, ze ludzie robiacy to sa skrzywieni seksualnie, ryzykuja choroba, ale przynajmniej nie ma tu efektu demoralizacji kogokolwiek


@czaro05: Tylko zauważ, drogi kolego - mnie nie interesuje co kto robi w prywatnym czasie, gorzej jeśli publicznie wystepuje przeciwko ludziom, którzy chcą normalnie żyć, a publicznie, po kryjomu, robi dokładnie to z czym walczy. Może Tobie nie przeszkadza hipokryzja, mnie tak - świadczy
@ziumbalapl: >Tylko zauważ, drogi kolego - mnie nie interesuje co kto robi w prywatnym czasie, gorzej jeśli publicznie wystepuje przeciwko ludziom, którzy chcą normalnie żyć, a publicznie, po kryjomu, robi dokładnie to z czym walczy.
Towarzystwo Psychiatryczne uleglo presji aktywistow ideologii LGBT i wykreslilo homoseksualizm z listy zaburzen, wlasnie pod presja. Sadze, ze wychowywanie sie w takiej "rodzinie" moze miec negatywny wplyw na rozwoj dziecka, wystapienie zaburzen np. seksualnych, a malo komu zalezy, zeby uczciwie to zbadac


@ziumbalapl: szanuję za próby gadania z przygłupem, ale po takim tekście można chyba odesłać go do najświeższego filmu koroluka, którego i tak nie obejrzy, i zamknąć temat. Jeszcze podoba
Tylko zauważ, drogi kolego - mnie nie interesuje co kto robi w prywatnym czasie, gorzej jeśli publicznie wystepuje przeciwko ludziom, którzy chcą normalnie żyć, a publicznie, po kryjomu, robi dokładnie to z czym walczy


To w końcu publicznie, czy po kryjomu? Myślałem, że jednak plan był taki, by incydent brukselski pozostał w tajemnicy. O to właśnie mi chodzi w pierwszym komentarzu, że nie chciał się z tym afiszować. Gdyby brał udział w
@czaro05:

O to właśnie mi chodzi w pierwszym komentarzu, że nie chciał się z tym afiszować


Nie, nie chciał wyjść na hipokrytę.

Gdyby brał udział w paradzie równości, to wtedy nazwałbym go hipokrytą.


Skoro publicznie jest przeciwnikiem gejów, to po co miałby brać udzial w paradzie? To by go z miejsca skreśliło z życia spolecznego, nie ma NAJMNIEJSZEGO sensu. Nie sprowadzaj sytuacji do absurdu. Hipokryzją jest głoszenie publicznie jednego, a potem
Gdyby brał udział w paradzie równości, to wtedy nazwałbym go hipokrytą.


@czaro05: xD xD xD xD xD
Czyli jak prywatnie jesteś gejem i regularnie uczęszczasz na prywatne gejowskie orgie, ale publicznie emanujesz pogardą dla osób homo, a twoja rozpoznawalność opiera się na walce z "ideologią" LGBT, to wszystko spoko i nie ma hipokryzji? xD

Większego fikołka i poparcia kłamania w mordę dawno nie widziałem. Nie wiem czy to wina tych lat
#!$%@? neuropki ogarnijcie się bo śmietnik to mało
Od momentu jak nie śledze waszych starć typu #prawydolewego to totalnie nie ogarniam o #!$%@? chodzi w tych waszych komiksach i waszym obruszeniu
#!$%@? żal mi was wszystkich.
@ziumbalapl: > Hipokryzją jest głoszenie publicznie jednego, a potem po cichu robienie tego co się krytykuje.

Czy alkoholik, który ukrywa swój alkoholizm nie może potępiać alkoholizmu?

A kogo miała zebrać? Osoby zaburzone?


Powinna kierować się losowością w doborze próby. Przecież tak można by dowieźć, że np. papierosy są zdrowe poprzez dobieranie do badań tylko tych palaczy, których organizmy wyjątkowo dobrze znoszą nałóg.

skoro ZEBRAŁA OSOBY NIE WYKAZUJĄCE PSYCHOPATOLOGII, to chyba z
@niochland: pogarda do osób jest oczywiście czymś złym, założyłem, że wspomniany pan jest przede wszystkim przeciwnikiem homomałżeństw i adopcji dzieci przez takie pary. Jeszcze raz przywołam przykład alkoholika - taki człowiek wie, że picie jest złe, może nawoływać publicznie do wstrzemięźliwości, ale to nie znaczy, że od razu sam rzuci nałóg. Podobnie jest ze wspomnianym panem: wie, że homoseksualizm jest czymś negatywnym, ale sam jest nim dotknięty. Z resztą, czy to