Wpis z mikrobloga

#olx Kupujący kupił ode mnie grę z opcja wysyłki. W wiadomości prywatnej chce by wysłać mu ją na adres inny niż w formularzu z olx. Napisałem mu, że mogę wysłać tylko na adres jaki podał przy zamówieniu, a on że bardzo mu zależy na wysyłce nie do paczkomatu(tak jak zaznaczył), ale do domu. Nie sprzedawałem prędzej jeszcze nic z opcją wysyłki z olx, dlatego wydaje mi się to dziwne. Pieniądze dostaje się dopiero bezpośrednio po tym jak kupujący odbierze przesyłkę, więc jak wyśle ją inaczej niż jest na etykiecie to mogę stracić i grę i pieniądze?
  • 8
@mariusz-kony: Kiedyś tak robiłem, ale dodali tą nową opcje wysyłki(niby paczkomat tylko za 1zł), to stwierdziłem, że co mi szkodzi. A teraz olx mi nie odpisuje na wiadomosci i gość nalega by wysłać mu na ten inny adres. Na razie pieniądze i tak trzyma olx
@tomaszek1161: wysyłaj tak jak jest na etykiecie. Mógł sobie wziąść pocztę polską z dostawą do domu. Cały system jest połączony z inpostem, jeśli paczka nie trafi do paczkomatu to kasa za 3 dni wróci do niego i tyle.
Dopiero jak on odbierze z paczkomatu kasa pójdzie do ciebie.
Wydaje mi się że koleś chcę ciebie zrobić w chu.., lub nie ma świadomości jak to działa.
On sobie weźmie przedmiot, kasa wróci
@Merc99: dzięki wielkie za pomoc! Wytłumaczyłem to tak gościowi i powiedział żeby normalnie wysłać w takim razie do paczkomatu. _Jednak raczej nie ogarniał jak ten system działa(ja po poczytaniu trochę olxa i inposta tez dopiero ogarnalem). Jeszcze raz dzięki!