Wpis z mikrobloga

Mam ps4 slim i zastanawiam się nad kupnem xbox series S - na stronie microsoftu jest napisane, ze #cyberpunk2077 jest na liście gier "Zoptymalizowane dla Xbox Series X|S". Czyli gra powinna lepiej wyglądać niż na tym leaku z One S, chociaż z 2 strony niektorzy mowia,że series S bedzie mial wersje z One S, dopóki nie wyjdze next year gen patch. Ktoś coś wie? Leaka z series S nie bedzie do czasu premiery, bo nie ma tam napędu. Btw. ma ktoś może linka do leaka z zwyklej ps4?
  • 8
  • Odpowiedz
@Marcines: ogólnie to to wygląda tak - nie ma wersji cyberpunk 2077 na konsole nowej generacji, czyli grając na Series S grasz w wersję dla konsol poprzedniej generacji, ALE... będzie chodzić płynnie, może nawet będzie 60fps(tak jest na ps5, Xbox sx, nie ma żadnych leakow z series S niestety) no i niektóre aspekty graficzne będą wyglądać lepiej. Dopiero w 2021 wyjdzie patch polepszający grafikę dla next genow
  • Odpowiedz
@Syndicate2077: No logika mi podpowiada, że powinno wyglądać lepiej niż na one S czy ps4. No leaków nie będzie, bo na series S można tylko kupowac gry cyfrowo. Nie chciałbym kupić Series S, żeby potem się okazało, że gra wygląda jak na one S czy ps4, bo to już mam xD
  • Odpowiedz
@Marcines: na 100% będzie update graficzny dla series S, pewnie na premierę będzie 60fps i większa ludność, Ray tracing. Bierz Series S, ja sprzedalem swojego ps4 i wziąłem S'ke specjalnie na cyberpunka, polecam, jestem bardzo zadowolony z zakupu
  • Odpowiedz
@Syndicate2077: tylko, że wersja z xbox series X dziala na zasadzie wstecznej kompatybilnosci z one X, a series S działa tylko na wstecznej kompatybilnosci z one S i wlasnie dlatego sie zastanawiam
  • Odpowiedz