Wpis z mikrobloga

#studbaza #informatyka #politechnikapoznanska #pg #politechnikawarszawska
Zaraz oddaje pracę do antyplagiatu i mam jedną wątpliwość. Ode mnie wszyscy z kierunku wstawiali screenshoty kodu z IDE więc to były zdjęcia. Ja mam to w formie tekstu, część rzeczy była oczywiście wspomagana stack overflow jak nie potrafiłem tego zrobić lub błędy miałem. I jak to Antyplagiat przemieli? Nawet najprostsze dependency w androidzie dodane jako implementation tensorflow mnie martwi albo dodawanie zezwoleń COARSE location w manifeście.xml :xx
  • 9
@yras8: wszystko zależy ile procent z tego to cała praca, bo i tak chyba do 5% któregoś współczynnika żeby Ci recenzent klepnął. Plus musi być totalnie 1:1 aby zaliczało fragmenty
@yras8: bez przesady, o ile nie napisałeś że to Twoja autorska metoda, tylko używasz tych kodów do przedstawienia standardowych rzeczy, z podanym źródłem, to promotor to zwyczajnie wyłączy z wyniku. Zresztą ile tego kodu tam masz?
@yras8: ja bym to dała do załączników, a jako promotor wyłączyła z oceny antyplagiatu i tyle (system wykryje podobieństwo, ale promotor może wyłączyć określone fragmenty). Warunek, to żeby było podane źródło, a nie przedstawione to jako własne opracowanie