Wpis z mikrobloga

@Acid_Burn tylko że kiedy jakiś lewak coś #!$%@?, to reszta jego środowiska się od niego odcina i potępia takie zachowanie. Natomiast gdy nacjozjeby coś zniszczą, to cała reszta klaszcze im uszami, przy okazji się masturbując się do wspaniałego zwycięstwa prawicy.
  • Odpowiedz
@Acid_Burn: Jak by cito powiedzieć... na razie to ja widzę, że środowiska konserwatywne i katolickie zesrały się z powodu tego incydentu. Powstał nawet Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Prześladowaniom i Dyskryminacji Chrześcijan, teraz mają czym się zająć w Polsce ( )
  • Odpowiedz
@Acid_Burn: Z tym że przyczyny ewentualnego ataku na obiekt powiązany z LGBT byłby zgoła odmienne niż na obiekt powiązany z KK. Instytucja KK poświęciła wiele lat, z reszta, jak widać po ostatnich tekstach pana Rydzyka, nadal to robi, żeby sobie zepsuć opinię w społeczeństwie polskim (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Acid_Burn To źle rozumiesz. Przecież wcześniej wyraźnie napisałem, "Nie popieram, ale rozumiem..." XDDDD
Któż miał więcej rozpraw i wyroków za pobicie, tęczowi czy wyklęci wstani z kolan prawacy? XDDD
  • Odpowiedz
@Acid_Burn Andrzej Sejna, poseł na Sejm Lewicy potępił malowanie kościołów, podczas rozmowy z Magdaleną Ogórek w audycji "Rozmowy pod krawatem". Jakbyś przeczytał artykuł, który Ci wysłałem, to byś wiedział
  • Odpowiedz
@Acid_Burn Są rzeczy ważne i ważniejsze, jeśli chodzi o protestowanie. Pomalowany farbą kościółek nie jest tak wielkim problemem jak pogwałcenie praw człowieka.
  • Odpowiedz
@Acid_Burn: A ktoś z prawactwa czy konserwatystów potępia ataki na tęczowych? Jakoś tego nie widzę, a szczególnie dziwi cisza po stronie posłów Konfederosji XDDD

A teraz żegnam, bo nie mam zamiary dyskutować ze wstanym z kolan prawackim dzbanem, który tylko prezentuje swój płytki umysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz