Wpis z mikrobloga

Tak woli ścisłości. Mam nadzieję, że to ostatni sezon rolnika. Co sezon to większe przekręty i rozczarowania. Myślę,że formuła się wyczerpała. Kandydatki przyjeżdżają żeby się wypromować na insta ( przykład z tego sezonu u Dawida i Barman) mając do rolnika niewiadomo jakie wymagania. Zresztą wśród rolników też pojawiają się wątpliwości, że niektórzy zgłaszają się żeby się pokazać i wypromować bo planują w przyszłości wystartować na radnego Pisu ( kochliwy karolek *chyba*) albo do agro uni ( dziadek z 2 sezonu) itd. A co do kandydatek to popatrzcie na przykład Dawida. Fakt nie wypadł korzystnie, że wybierał tylko po wyglądzie no ale kurna mi go akurat szkoda. Trafiły mu się tępe laski, że szok. W pierwszy dzień fochy dwóch, że rozmawiał z Martyną, jedna wyjeżdża druga też chce wyjechać. Nagle po randce chce zostać, a jak Dawid jej dziękuje to wielki płacz i rozpacz. No #!$%@? xd. Martynka też dziwna była ale Mirki sie podniecają bo kopła Dawida w dupe hehe bo dejw bmw hehe bo imprezowicz wiejski hehe. Fakty są takie, że wyjeżdżając bo ktoś powiedział, że może nikogo nie wybrać to jedno wielkie XD. Przecież tak też może zdarzyć się w tym programie, że się nikogo nie wybierze. Barman wiadomo nie od dziś, że startował do wyspy przetrwania w Polsacie, i że przyszedł do rolnika żeby się wypromować. Rolniczka przekręt jak w poprzednich edycjach z Jagódką i tą co forme miała zalaną przed edycją
#rolnikszukazony
  • 11
  • Odpowiedz
@callofjuarez21 przecież już zgłoszenia odbierają , w każdym odcinku jest prośba o przesyłanie listów , forma się nie wyczerpie bo to się będzie i tak dobrze sprzedawało, a przecież to jest najważniejszy wyznacznik kręcenia nowych sezonów
  • Odpowiedz
@Nicolai: Kurcze, weź proszę przypomnij mi o co chodziło u Hodowcy Much? Tzn oglądałem ten sezon i wiem ogólnie jakie tam były klimaty, ale co takiego szczególnego o kandydacie opowiedziały jego wybranki w reunion??
  • Odpowiedz