Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, czy uważacie że 32 letnia kobieta dla 26 letniego faceta jest już za stara? Znam 3 lata, weszliśmy 2 miesiące temu w związek, narazie jest super, seks jest boski, wszystko jest w porządku, czułość itp. Jak wy byście patrzyli na to? Kto ma więcej do stracenia w takim związku? Czy weszlibyście w taką relację? Pytam bo chce wiedzieć co sądzą o tym inni, ja ją kocham nic nie podważam. Dodam że nie ma dzieci, mieszkamy blisko siebie ale nie razem. #seks #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fce1b75c3fc8b000a775162
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania

Przeczytałem właśnie w instrukcji obsługi życia, że nie możecie być razem ponieważ maksymalna różnica wieku w sytuacji kiedy to kobieta jest starsza od mężczyzny wynosi 3 lata. Więc przykro mi, ale no dura lex sed lex.

Musisz szukać innej, nawet jak byłbyś najszczęśliwszy na świecie to IOZ czyli instrukcja obsługi życia nie dopuszcza takich związków jak Twój.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: po co się martwisz na zapas?
Póki co bzikaj i się ciesz ( ͡ ͜ʖ ͡)

I pamiętaj złotą zasadę związków: jeśli kobieta ma honor to po 3 latach sama odejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to nie jest duża różnica
  • Odpowiedz