Wpis z mikrobloga

Pracuje w #spedycja,#bekaztransa, ale poważnie myśle nad przebranzowieniem się, chciałbym zacząć prace w IT. Nie mam wyższego wykształcenia,ale jakieś pojęcie o IT jak najbardziej. Mam 24 lata i to chyba już ostatnio moment. Zarabiam około 4K max 5k netto. Na jakiegoś wynagrodzenie mógłbym liczyć w IT na wejściu? Programista nie zostanę , ale przecież IT to nie tylko programiści.co myślicie? #informatyka #pracbaza #it
  • 17
@molom:

jakieś pojęcie o IT

Na jakiegoś wynagrodzenie mógłbym liczyć w IT na wejściu? Programista nie zostanę , ale przecież IT to nie tylko programiści.co myślicie?


nie wiesz nawet co chcesz robic i czy cos umiesz bo piszesz "jakies", jakies pojecie to ma gosc po technikum informatycznym i jeszcze piszesz jakie wynagrodzenie mozesz liczyc xD no chyba nie wiecej niz najnizsza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@molom: bez studiów da się w IT ale trzeba być dobrym, więc zaczynanie w IT bez bycia dobrym to chyba średni pomysł, chyba że serwis komputerowy ciebie satysfakcjonuje.
Nie chodziłem do żadnego


@GienekZFabrykiOkienek: bo w technikum przynajmniej moje dzialalo tak ze moglem miec na wszystko #!$%@? ale nie musialem, poza czyms tak oczywistym jak diagnozowanie i wymienianie czesci nauczylem sie tam html, css i podstawy javascripta, mielismy tez w pewnym momencie zajecia gdzie w klasie byly komputery z windows server, switche, routery i kable i moglismy porobic jakies zadania to do dzis zaluje ze to olałem. A co do