Wpis z mikrobloga

Widzę że #inpost pomału zamienia się w #pocztapolska XD kolejka do mobilnego paczkomatu na około 30 osób, gdzie w przeciągu 10 minut jak tam stałem nie ruszyła się ani o centymetr. Współczuję jedynie Panu #kurier z inpostu że musi tam marznąć i obsługiwać tych ludzi.

#poznan ##!$%@?
Pobierz obcowzbudny - Widzę że #inpost pomału zamienia się w #pocztapolska XD kolejka do mobi...
źródło: comment_1607369396jyqUR299WRoLxayNgDXDGp.jpg
  • 20
@Pangia W teorii masz rację ale z drugiej strony przecież nie postawią więcej paczkomatów tylko ze względu na święta. Mogliby jedynie wypuścić więcej takich mobilnych paczkomatów albo do obsługi jednego dać np. dwie osoby żeby sprawniej to szło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pangia: miesiąc temu odbierałem paczkę ok 22 i kurier akurat wrzucał kolejne. Tydzień temu dostałem powiadomienie kilka minut przed 22. Paczkomaty są oblegane, a teraz w pandemii i przed świętami to już w ogóle rozpiździel
@Ssslave: sortownia niewiele ma do tematu akurat bo sam kiedyś na takowej robiłem, w święta przychodziło się pół godziny wcześniej na magazyn i nawet dwukrotnie większy wolumen paczek nie robił na nikim wrażenia
@Pangia: Nie do końca wiesz o czym mówisz. W grudniu harmonogramy wyjazdów się opóźnia bo : kurierzy zjeżdżają później a robią przecież odbiory. Paczki nie biorą się z kontenera tylko z odbiorow od firm. A firmy te tez mają więcej zamówień i naciągają godziny odbioru