Wpis z mikrobloga

@PABLO__ESCOBAR:

To co w tym momencie jest na półkach to są puste pudełka po 30zł które dają ci tylko rezerwacje na 10 grudnia, nie ma tam gry, no chyba, że zapodasz jakiś pic rel, który by to obalił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Need: no ale przecież na PC i tak nie będzie plyt jeśli myślisz o płytach to tak nie ma tam płyty kupujesz pudełko w którym jest klucz do gry taki jak Ty dostaniesz w dniu premiery to samo pudełko które jest teraz na półce plus dodatkowa książeczka bo zamówiłeś przed premierą to wszystko niczym innym to się nie różni przecież. Ja idę do sklepu biore z półki place i zaraz ściągam
@PABLO__ESCOBAR:

Widzę, że się nie rozumiemy. Te pudełka, które obecnie stoją na półkach nie mają nawet kodu, więc nie pobierzesz sobie gierki przed 10 grudnia. Jak chcesz mnie wyprowadzić z błędu to wrzuć fotę jak ktoś, lub ty, rzeczywiście ma pudełko z dodatkową zawartością w postaci soundtracka i tego co tam jeszcze miało być.
@Need: nie kupowałem że sklepu nie chciało mi się iść ale tam jest informacja ze w środku jest tylko klucz przecież to nie jest żadna tajemnica, prę order różni się tym że ma jakąś ksiezeczke nie rozumiem Twojego oburzenia