Wpis z mikrobloga

@karmelkowa: ( ͡° ʖ̯ ͡°) Teraz już zataśmowałem. To nie prawdziwa cena, nie płaciłem w euro.

O fak, rzeczywiście jest w złotówkach jeszcze. No ale do weryfikacji potrzebują sprawdzić czy jest ponad 50 zł, a euro teraz dobrze stoi.
Wysłałem jeszcze raz, wyjaśniłem ze osoba do której wysyłam paczkę mi napisała ze rzeczy jej się podobają. Jak teraz nie przejdzie to już nie wiem.
wyjaśniłem ze osoba do której wysyłam paczkę mi napisała ze rzeczy jej się podobają.


@yuio: jak to? Zdradziłeś tajemnicę? O_o
@yuio: no to wystarczy wysłać to do organizatorów,skopiować i wkleić w komentarz do weryfikacji. Jeśli faktycznie kupiłeś rzecz spełniającą założenia opisu lub wiadomości nie powinno być problemu. Gorzej, jeśli to tylko twoja nadinterpretacja. Polecam konsultację z innymi Mireczkami i Mirabelkami. Możesz dać na PW - doradzę
Dla mnie to kuriozum - masz napisane ze treść listu ma być spersonalizowana, robię wykopaczki od paru lat, a teraz mam problem z weryfikacja. Zmieniła się ekipa wykopaczki czy maja nowe zasady? Wrzuciłem foto z checkmarkow i wszystko się zgadza. Prywatne wiadomości to prywatne wiadomości nie będę ich upubliczniał.
Prywatne wiadomości to prywatne wiadomości nie będę ich upubliczniał.


@yuio: ale nikt ci na słowo nie uwierzy, więc sorry. Później inny napisze, że pytał odbiorce i pietruszka spoko i wyjdzie drama jak z Taylor Swift i Kanye Westem
Ps. anonimowe wiadomości są dostępne dla organizatorów xD a jak pisałes w prywatnych na wykop to musiałeś sie ujawnić
@kt13: jakbym się ujawnił to osoba która dostanie paczkę pewnie by się odezwała czy coś. Jest mnóstwo sposobów by sprawdzić co kto lubi jak już wiemy gdzie mieszka, jak się nazywa, czym się zimuje, ile ma lat, jaki ma profil na fb, kto jest jego dziewczyna albo ile lat ma pies.
@dildo-vaggins: to nie ma związku, w tym wypadku czepiają się ze to co kupiłem nie jest wymienione w tym co moja para napisała w zainteresowaniach, co jest nieprawda / głupota zreszta