Wpis z mikrobloga

#damprace #tester #otoja #warszawa

Senior Automation Tester

Tworzenie testów automatycznych dużego systemu opartego o mikroserwisy zbudowane wokół technologii Azure’owych.
Tworzenie mechanizmów wspomagających testowanie
Współudział w doborze technologii oraz opracowywaniu standardów pisania kodu testów
Dokumentowanie przebiegu testów na potrzeby audytowe
Mentoring i przekazywanie wiedzy w zakresie testów

3 lata doświadczenia w testach automatycznych aplikacji Webowych
Praktyczna umiejętność pisania testów automatycznych w C#
Znajomość testowych wzorców projektowych (w tym PageObjectPattern)
Znajomość narzędzi Selenium, WebDriver, xUnit
Umiejętność pracy z Git
Język angielski na poziomie komunikatywnym
Doświadczenie z popularnymi frameworkami frontendowymi: React (preferowane), Angular
Umiejętność tworzenia scenariuszy i przypadków testowych
Praktyczna znajomość zagadnień wykonywania testów w ramach CI/CD
Praktyczna znajomość narzędzi do wykonywania testów wydajnościowych, np. JMeter

Umowa o pracę
Stawka do ok. 16.000 zł brutto/mies
Roczny budżet do wykorzystania na indywidualnie potrzeby/pomysły
Elastyczne godziny, możliwość zdalnej (przynajmniej częściowo) itd.
  • 7
@Oto_ja Widzę, że wrzucasz coraz jakieś ogłoszenia o pracę z it głównie. Jak myślisz, czy można zacząć coś od zera, żeby zarabiać dobra kasę i nie było by to programowanie? Ty w co byś poszła?
@art212: temat rzeka. Zawsze można zacząć od zera i można zrobić kasę na różnych rzeczach.
Pytanie jak dobry w tym będziesz (umiejętności wszelakie, znajomości, konsekwencja, trochę szczęścia itd).

Nie wiem co oznacza 'dobra kasa' - dla jednych to będzie stała pensja np 5 tysięcy, dla innych 15.

Uważam, że w sprzedaży można nieźle zarobić i próg wejścia jest znikomy a pole do działania ogromne.
Pomijam oczywiście wszelkie wyższe stanowiska, bo często
@Oto_ja np od 5k chciałbym zacząć, interesują mnie komputery, również serwis, pochodne itp. Również mogę zapłacić/dopłacić/opłacić za podszkolenie czy coś
@art212: np miałam na myśli "no problem", jako odpowiedź na twoje "thanks' thx ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A informacja co byś chciał troszkę umieszczona w złym miejscu, bo pod postem o szukaniu Seniora :)
Jak będziesz obserwował, to może niedługo wystartuje coś, co ułatwi Ci szukanie :)