Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie kieruję w szczególności do #rozowepaski niech mi któraś wytłumaczy co może być spowodowane że wielu przypadkach dziewczyn które poznaję i poznawałem, z którymi troche porozmawiałem i same z siebie próbowały coś działać to szybko wychodziło na jaw że traktowały mnie jako #bolecnaboku?

Mam na myśli to ze dlaczego próbują flirtować, sypać spermiarskimi tekstami a nawet próbowały się umówić gdy prawie każda była w tym czasie w związku? Niektóre nawet się z tym nie kryły czy też potrafiły sypnąć że kogoś mają mimo to dalej dążyły do jednego, co do niektórych to dowiadywałem się po czasie innymi drogami ale też nie były zbytnio zaskoczone.

Żeby to był jeden przypadek to nawet nie pytałbym ale z tych które poznałem było chyba 3 razy więcej w porównaniu z tymi wolnymi. Co może być spowodowane że głównie takie do mnie ciągnie? Nie ukrywam że bardzo mnie zniechęca takie zachowanie bo wychodzę z założenia ze jak raz zdradziła to zrobi to ponownie, a też wygląda to nieładnie. Z kolei gdybym miał przebierać tylko w tych wolnych to nawet nie 5% wśród tych które poznałem i miałem jakieś szanse.

Więc o co w tym chodzi?

#logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd0cd92d9b855000c0ec809
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 4
Mam na myśli to ze dlaczego próbują flirtować, sypać spermiarskimi tekstami a nawet próbowały się umówić gdy prawie każda była w tym czasie w związku? Niektóre nawet się z tym nie kryły czy też potrafiły sypnąć że kogoś mają mimo to dalej dążyły do jednego, co do niektórych to dowiadywałem się po czasie innymi drogami ale też nie były zbytnio zaskoczone.


@AnonimoweMirkoWyznania: Odpowiedz sobie na pytanie, co może przyciągać te kobiety: