Wpis z mikrobloga

Pomysł na najlepszy prezent? Oczywiście zestaw do naszego kursu elektroniki ( ͡ ͜ʖ ͡) Tym razem mini poradnik prezentowy dla osób, które szukają jakiegoś ciekawego prezentu - oto 3 propozycje dla uczniów, studentów lub dorosłych. Plusy dla zasięgu mile widziane, a kto wie, może Mikołaj Forbot jeszcze przyjdzie w tym roku na Wykop ( ͡º ͜ʖ͡º)

#forbot #elektronika #ciekawostki #majsterkowanie #swieta #technologia
Forbot - Pomysł na najlepszy prezent? Oczywiście zestaw do naszego kursu elektroniki ...
  • 29
@Forbot Botland to już nie modny, z cenami to grubo polecieliście, kiedyś polecałem botland ale jak się popularni zrobiliście to wam odwaliło, telmal lepszy. Jakiś losowy produkt np.
mpu-6050 u was 42PLN, u telmal 21PLN
BME280 u was 40PLN, u telmal 25PLN
albo taka podstawa jak miernik uniwersalny M830
u was 20PLN, u telmal 13PLN

Nieźle wam odwaliło z tymi marżami.
@misiakx: Ja tam się zawiodłem, nie tylko cenami, kiedyś zamówiłem klawiaturę a przysłali mi grzechotkę, odesłałem, powiedziałem że nie chcę grzechotki to mi drugą troszkę mniej grzechocącą przysłali xD Nie wiem jakieś wybrakowane na stanie mieli i koniecznie chcieli to komuś wcisnąć. W każdym razie nie polecam botland
@Forbot: ha! akurat wczoraj zakupiłem micro:bit Grove Inventor Kit :)

jak na razie to mogę potwierdzić, że szybko wysyłacie bo paka już w drodze i jutro odbiór

co do reszty to się okaże :)


@karkolomny_dziurkacz: super, mam nadzieję, że sam się wciągniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Daj tylko czasami dziecku się pobawić!