Wpis z mikrobloga

@barti69: Właśnie dzisiaj matyja opowiadał na treningu, że hajpują tego kuźme, a jak był z nim na mistrzostwach, to ten w pierwszej rundzie odpadł. I że jak nie był nasterydowany, to nie był taki kozak i obsranko na mieście też było.
@Wdermn: Szanujmy się... Kasjo w ulicznej walce nie miałby żadnych szans z Tysonem. W boksie myśle, że nawet dziś, by Kasjusz wygrał.

@Gilbert_Prukwa: Jak napisałeś. On ma siłe, eksplozywność i zajebiste #!$%@?ęcie. Idealnie skrojony pod Gromde. Jeśli chodzi o same umiejętności to jest z tym słabiutko.

@CLONE: Waży około 103 kg, przy bodajże 180 cm wzrostu. Ja to tylko wrzuciłem, jako ciekawostke. Boks na ringu 36 metrów kwadratowych, a
@Mickey_Rourke_47: No poruszyłeś ciekawy temat, z tym obsrankiem na mieście. Parę miesięcy temu w siłowni zapanowało spore zamieszanie, bo Kuźmę przyjechali odwiedzić znajomi z innej ekipy, Kuźma na wieść o tym że są pod budynkiem, poprosił aby zamknąć budę, a sam schował się w szatni, oczywiście z dwójką kolegów bo z nimi niemal non stop wpada na siłkę w ciągu dnia.
@Mickey_Rourke_47: Była też inna też głośna historia, gdy Zawisza wpadła do Torunia. Kuźma z kolegami obstawiali większość lokali, więc bandę by mieli do starcia, lecz gdy się to zaczęło, lokale zostały bez ochrony, ochrona zniknęła, pamiętam jak wyszedłem zajarać, Kuźma z kolegą przepadli bez wieści a przez miasto idzie echo śpiewów Zawiszy i wszystko stało się jasne xD co najlepsze gdy tamci odjechali ochrona wróciła na swoje miejsce.
Potem wiadomo były
@andrzej-roman: I tak szczerze - dziwisz mu się? Każdy normalny, niezaburzony człowiek by się schował, gdyby go atakowali w większej grupie. Zresztą realia (pseudo)kibicowskie są takie, że nie tylko można dostać w cymbał, ale i stracić wieeele zdrowia. Sam Kuźma przecież był kiedyś zamieszany w akcje strzelaniny na mieście. Czy też w świeżej akcji z Trójmiasta, gdzie w ruch poszły maczety.

Poza tym, w kwestii najazdu Zawiszy do Torunia piszesz nieprawde.
@barti69: Możliwe że siedział i pomyliłem go z innym, zresztą to już jakiś czas temu było, ale fakt jest faktem ekipa była na mieście, zebraliby się w kilka minut.
Co do schowania się rozumiem to, lecz dziwne że taki kozak mimo wszystko się schował, a typa na mieście mając ziomów za plecami rozbierał, wcześniej oklepując (o ile to faktycznie on, no ale się przyznał w prokuraturze czyli potwierdził to najprawdopodobniej).
Dlatego
@andrzej-roman: Ok, racja, tylko tak jest we wszystkich ekipach w Polsce. Bojówki klubowe to zaraz po politykach najbardziej zakłamane środowisko, jakie można sobie wyobrazić.

A co do samego Kuźmy to o nim na forum kibicowskim krążyło, że jest wielokrotnym gwałcicielem. Z kolei Załęcki (Bad Boy w Gromdzie) podobno jest konfidentem i nadaje na konkurencyjną ekipe (chyba Apator od zużla, ale nie jestem pewien). Ale to tylko plotki, jakich w tym środowisku