Wpis z mikrobloga

śmiejecie się ale ja serio mam takie plany, bez chipa zamkneli by nas w obozach, trzeba się organizować i powrócić do ludzkich korzeni, jeść dziczyznę (bez gmo i syfu z chodowli), przebywać w naturze, pić czystą wodę ze źródła, organizuje takie plemienie i będziemy żyli zdala od tego syfu


@Springfield: z ciekawosci - to takie teoretyczne wyobrazenia, czy kiedykolwiek byles w harcerstwie, nocowales w namiocie poza polem kempingowym?
Albo inaczej -
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Springfield: tylko w europie to średniawka bo występuje jesien i zima oraz jest duże zagęszczenie ludności wraz z dużym zagęszczeniem p0licji. Oni Ci nigdy nie pozwolą na takie akcje bo z tego co mi wiadomo w lesie mieszkać nie wolno (xD), a precedens może stworzyć naśladowców. Rumunia lub Bułgaria chyba najlepiej z okolic albo dogadać się z sentinelczykami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Springfield: polska będzie palestyną europy to nie ma co nawet myśleć o powrocie tu w razie czego. Ogolnie ciężko będzie gdzie sie schować bo bliski wschod odpada, azja przeludniona, zostają odludzia w rosji, okolice kamczatki które pewnie przejmą chiny. Ameryka poludniowa to burdel straszny, ktory zydki wykupują wiec też srednio. W Afryce bialy raczej też za dużych szans nie ma + chiny, pozostają jakies wyspy w mikronezji albo gleboka dzungla w