Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dobra Mirki bo może źle coś ustawiłem w tv albo Xbox.
Czasem mignie mi ekran w tv przy graniu w #cyberpunk2077
Coś zle ustawiłem?

Tv to Q80T ustawiony na 4k/120hz
Xbox w trybie 4k/ 120kl
Kabel hdmi 2.1

#xbox #pytanie

Coś juz ktoś pytal ale nie mogę znaleźć tego wątku.
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SeekSouls: a to nie ten netwirus czy jak to się zwie? Bo ja tak miałem ale byłem u rippera i on coś mówił że jakieś dziwne rzeczy mogłem widzieć i że to naprawi. Właśnie u niego mi migało a potem już nie. Początek gry 1h. Czy sobie dopowiedziałem? :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Odczuwam_Dysonans: nomada mam i to miałem po przespaniu się raz błyslo w drodze do rippera i z 3 razy u niego potem już nic. Nie wiem sama czy to zbieg okoliczności, jeżeli bug no to ten mogą zostawić :D
@mattz_: ciekawa sprawa :D no może to specjalnie, jak tak to fajnie, lubię takie smaczki :) trzeba by pogooglować.
@SeekSouls: ale jakby się powtarzało to wyjmij tymczasowo Xa i podepnij tym seryjnym przewodem. Swoją drogą spoko setup, fajnie się kolumny wkomponowały, zamknięte to mogą tak stać :)
@SeekSouls: a... Nie, nie wchodziłem w komentarze bo widziałem że dużo xDD tzn mogę powiedzieć oczywistą oczywistość że kolumny odsunięte od ściany i podniesione z podłogi zagrają lepiej, no ale przy zamkniętych "zamknięcie" je podwójnie raczej nic nie zmieni jak nic nie rezonuje, tak mi się wydaje, a różne zestawy przerobiłem. Za chwilę sprawdzę co tam mądrale powypisywali xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SeekSouls: masz swoją własną gównoburzę na wypoku, powinno być za to osiągnięcie xD. Ale projekt kozacki jak sami wymyślaliście, rodzice trochę się bawią w stolarkę ostatnio, może w przyszłym roku im zlecę coś tego typu ;) szczególnie że w końcu przyjdzie czas na zmianę dziewięcioletniego TV.