Wpis z mikrobloga

Jak ktoś nie kupił jeszcze, a ma zamiar i ma przeciętnego kompa, to polecam Google Stadia. Kupiłem godzinę temu i jestem pod wrażeniem tej technologii. To po prostu działa, klikasz i grasz.

#cyberpunk2077
  • 6
@Torres99: Nie ma dramatu

Google Stadia zadziała w 4K i 60 klatkach przy połączeniu 35 Mb/s. Obraz w standardzie FHD z 60 klatkami na sekundę będzie wymagał sieci 20 Mb/s. Z kolei przy prędkości 10 Mb/s dostaniemy obraz 720p, również w 60 klatkach na sekundę.


Mogę Ci nagrać filmik telefonem jak chcesz.
@Torres99: Ja mam 500Mb/s w UPC, ale gram w pracy teraz na 100 Mb/s i też lux. Najlepsze jest to, że przy Cyber nie trzeba płacić abonamentu, tylko kupujesz grę i dodatkowo jak zrobisz to przez DE (i inne kraje), to dostajesz Chromecast ultra + pad Stadia za free (100USD normlanie). Właśnie tak zrobiłem, odbiór na początku lutego, mam znajomą w DE i mi prześle. JESTEM W SZOKU JAK TO DZIAŁA!
@3Xpro: Przez PL masz grę i nie musisz kupować abonamentu, przez DE (+inne kraje) dostajesz jeszcze w prezencie sprzęt, po 16.01 mają wysłać kod i trzeba go zrealizować do 1.02, ale w zasadzie to ma zastosowanie tylko do TV, na PC i telefonie (Stadia działa normalnie na Androidzie), nie jest potrzebne. W DE gra kosztowała więcej - 59.99e.
Ja to robiłem tak, że założyłem przez VPN konto gmail w DE, normalnie