Wpis z mikrobloga

Ma ktoś jakiś godny polecenia bank, bo jestem teraz w PKO BP i strasznie drażni mnie aplikacja. Bank jest jak najbardziej spoko i z usług jestem zadowolony, ale przy zakupach dostaje szału. Pieniądze zatrzymują się na blokadach, zakup widać w historii transakcji po jakichś 2 dniach i jest to dla mnie mało transparentne. Czasami zastanawiałem się nawet czy hajs mi nie zginął XD Fajnie jakby apka banku oferowała analizę wydatków. No i sam bank żeby był darmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bankowosc #banki
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablo232: kiedyś było inaczej, BZWBK była taka lipa i mega chwaliłem konto iPKO że wszystko klarowne i od razu widać. A potem pomieszali.

Ale w sumie czego nie kumasz? Blokadę masz od razu, a środki schodzą i jak się zaksięguje to masz to w historii.
@Profil_Internetowy: no właśnie że nie mam tego odrazu w historii, tylko na blokadzie. A w blokadzie nawet nie nazywa się to jako nazwa sklepu - transakcja, tylko ciąg cyfr i litera na początku ( ͡° ʖ̯ ͡°). Myślałem nad Pekao ale nie wiem czy jest całkiem za 0
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablo232: no od razu nie masz w historii, w historii masz jak zaksięguje, masz w blokadach od razu i odejmuje te środki od razu z pozostałej gotówki. Nie wiem nie polecę nic. Ja bym brał Aliora, jak masz wpływy będzie za darmo chyba
Myślałem nad Pekao ale nie wiem czy jest całkiem za 0


@pablo232: xDD
Zamiana PKO BP na Pekao to chyba durniem trzeba być, bez urazy ale to to bank dla starych bab co pachnie komuną xd No super bank za 0 co chcąc założyć konto walutowe musisz iść do oddziału i jest ono płatne xD
@pablo232: Transakcje kartą we wszystkich bankach pokazują się najpierw jako blokady, przy czym inne banki w przeciwieństwie do PKO BP pokazują od razu nazwę transakcji.
@pablo232: Transakcje w historii będą widoczne dopiero po zaksięgowaniu, transakcje w zablokowanych widać gdy płacisz na terminalach online, transakcji opłaconych na terminalach offline nie zobaczysz nigdzie do momentu rozliczenia. Tak to działa i nie zależy od banku ¯\_(ツ)_/¯