Wpis z mikrobloga

Wiadomo że gra cholernie zabugowana, ale jednak pod względem grafiki jak również i samego wyglądu Night City to jest sztos!

Dajcie parę plusów żeby pokazać, że Cyberpunk to nie jest aż takie gówno, na jakie od kilku dni sporo osób stara się ten tytuł kreować.

#gry #cyberpunk2077 #cyberpunk
MuzG - Wiadomo że gra cholernie zabugowana, ale jednak pod względem grafiki jak równi...
  • 41
  • Odpowiedz
@MuzG: A ja się zastanawiam, czemu zamiast sobie poczekać pół roku, czy nawet rok aż ogarną te wszystkie #!$%@? błędy (o ile w ogóle im się to uda ogarnąć). To wy się tak katujecie i psujecie sobie grę.
  • Odpowiedz
@n0xx: ja właśnie tak zrobiłem i mam nadzieje ze ogarną gierkę przez ten czas to sobie juz zagram na nowej konsoli oby bez jakiś większych bugów ;)
  • Odpowiedz
@n0xx: Po 12 godzinach zobaczyć w tak rozbudowanej grze kilka śmiesznych sytuacji związanych z kolizjami w czasie prowadzenia pojazdu, 1 raz musieć restartować sekwencję questa i w 2 cutscenkach miałem desynchronizację animacji i dźwięku to żadna katorga. Gra się bardzo przyjemnie, przecież definicja gry to po to aby mieć z niej fun. Ja taki mam, więc wszystko jest w porządku.
  • Odpowiedz
@n0xx: @Reverb: Jeżeli chodzi o mnie, to w wersję na PC gra mi się bardzo dobrze, trochę bugów oczywiście jest, ale bez przesady.
Teraz pod tagiem wszyscy wrzucają filmiki z bugami, to osobom które nie mają gry wydaje się, że takie rzeczy dzieją się co drugą minutę gry, a tak naprawdę tego typu gltchy doświadcza się raz na godzinę. Oczywiście nie zmienia to faktu, że jest kilka zepsutych mechanik, ale
  • Odpowiedz
@MuzG kto twierdzi że ta gra jest super zbugowana ten w skyrima nie grał xD lewitujący przeciwnicy bez głowy pizgający cię po plecach z miecza, możliwość #!$%@? widelca na 100000dmg, teleportujący się npc i jeżdżenie koniem po ścianach + wskakiwanie w teksturki. A i tak kocham te gre i to #!$%@? rozpoczęcie widziałem z 20 razy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MuzG: Przydałby się jakiś spoiler w tych autach, bo kompletnie drogi się nie kleją. Grafa za to sztos jak #!$%@?
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: to idź oglądaj gameplaye jak to ci wystarcza. Ja mam starszą konsole i jestem zachwycony, przez ponad 20godzin bugi moge policzyc na jednej ręce.

@n0xx: ja się świetnie bawie. Ale moze dlatego, że nie miałem żadnych oczekiwań poza ciekawą fabułą a to co się dzieje po wprowadzeniu z Jackiem wyrywa z butów i aż się podnieciłem na myśl że dziś znów zagram.
  • Odpowiedz
@MuzG: A ja się zastanawiam, czemu zamiast sobie poczekać pół roku, czy nawet rok aż ogarną te wszystkie p******e błędy (o ile w ogóle im się to uda ogarnąć). To wy się tak katujecie i psujecie sobie grę.


@n0xx: A widziałeś wyniki sprzedaży? Masz odpowiedz.
  • Odpowiedz
@MuzG: zgadza sie, po wpisach sadzilem ze jest naprawde kiepsko - mimo swoich bledow jak kazda gra na start, jest grywalna. Mowie to jako osoba ktora nie byla w hypetrainie i nie czekala na gre. Bawie sie dobrze
  • Odpowiedz