Wpis z mikrobloga

Siemanko wykopki, tu Mati z rolnika. Jakiś kasztan zajął mi nick, więc mam ze #!$%@? dopiskiem official. To prawda, że jestem narcyzem i cwaniakuję, ale atencjuszem bym się nie nazwał, bo nie męczę nikogo swoim życiem ani nudnymi relacjami jak np coś jem, jadę furą czy czytam książkę. Tylko mocny content. Jesteście moją ulubioną społecznością,a dziś ostatni raz widzieliście mnie w TVP. Mimo, że mam prawie 30lat to bliżej mi do wykopika niż boomera z poczuciem humoru, że hehe jak naciągniesz napletek to penis is bigger. Nie udzielam się na FB i IG rolnika, bo więkość ich followersów ma te same ryje co ludzie, którzy #!$%@? się o karpia na promce w lidlu. Najgorszy polski sort, TVP ma target odbiorców jakości pieczarek w zapiekance na dworcu w Olsztynie. Jeśli macie jakieś pytania to dawajcie odpowiem wam szczerze na wszystko bez fleszy, telewizji i kamer. Real talk. Wytłumaczę na starcie moje twerkowanie. Z ekipą siedzieliśmy przy śniadaniu i rozmawialiśmy o zajawkach i grach planszowych. Adam powiedział, że ćwiczy to mówię napnij typie bicka. Napiął i chwilę później się lizaliśmy. Bez lizania, to tylko beka XD. No i jak on napinał bicka to ja napiąłem klatę, tak na przemian ruszałem cyckami. Adam kozak też tak potrafił, więc mówię ej ziomki a dupą też tak potraficie? No i każdy oprócz Madzi, bo się wstydziła, napinał poślady. Ja, Adam i Pablo też. #!$%@? z Tv pokazali tylko mnie, ale i tak mam #!$%@?. Pozdrawiam typka z obrazkiekm cebuli na profilowanym, jak będziesz w 3city masz u mnie chlanie gratis. Jak wspomniałem na starcie, jak macie pytania to dawać odpowiem 100pro szczerze tylko proszę tego nigdzie dalej nie udostępniać.

#rolnikszukazony
  • 119
  • Odpowiedz
@Mati_rolniq_official siema Mati. Fajnie że dołączyłeś. Zbilbym z Tobą i Szczęką piąteczke i poszedł na browara. Fajne z was ziomki. Szkoda że tak wyszło, ale kartoflana księżniczka to taka zawistna karynka że aż szkoda było oglądać. Dobrze że się tak tylko skończyło i nie wrobiła was w dzieciaka bo forma z nowym już zalana
  • Odpowiedz
traktuje tylko ludzi którzy się sparowali czytaj Paweł i Marta. Reszta ludzi to tak wiesz aby zadać wcześniej przygotowane pytania i elo. W odcinku finałowym obie laski i Madzia i Manowska na mnie naskakiwały. Manowska spytała mnie 5 razy z rzędu o to po co się zgłosiłem do programu


@Mati_rolniq_official: Brzmi trochę, jakby Manowska irytowała się, że psuje jej się formuła programu. Miało być teleturniejowo, gdzie małżeństwo z rolnikiem jest nagrodą
  • Odpowiedz
@Mati_rolniq_official: wiem, ze nie chcesz zle mowic o Pablo, ale chociaz mrugnij jak tez uwazasz, ze #!$%@? mocno z tymi podchodami, dziwnymi rozmowami, oszukiwaniem xD typu jak dla mnie lekko nie rowno pod sufitem ma, ale fajnie, ze znalazl dziewczyne. Mrugnij drugi raz jezeli Kartoflanka jest w ciazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mati_rolniq_official: Byliście najlepsi razem z Ademem, dla mnie wygraliście tę edycję xD. Nawet Paweł był dobrym uzupełnienim co widać w ostatnim odcinku. Szkoda, że trafiła wam się obrażona Karyna, która próbowała na was zrzucić winę za swoje humorki.
Jak to mówią na wykopie: nie przejmuj się miras, olej te karyne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LonNon: karzeł i awanturnik, tacy są najgorsi. Trochędystansu do siebie. Od razu widać że to dla Ciebie problem ten wzrost. Tak jak zakolaki robią wszystko by nie ścinać włosów, u nich też temat włosów wywołuje agresję.
  • Odpowiedz
@rysownik Nie jest to dla mnie problem ale #!$%@? mnie jak jakieś tyczki mówią że osoba poniżej 180 nie jest mężczyzną..
I z jakiego powodu miałbym mieć do siebie dystans, mając normalny wzrost? Hahaha Dystans to niech mają dwu metrowcy inwalidzi.
  • Odpowiedz
Po pierwszych dwóch odcinkach/dniach po eliminacjach spaliśmy w hotelu i tam sobie urządzaliśmy popijawy. Na gospodarstwie było już nieco grzeczniej, ale i z szeryfem się piwo strzeliło. Beka z tego piwa w programie, bo ja nie byłem świadomy, że je mam. Zostało mi w zapasie z poprzedniego testingu browarów z Adamem. Kładę torbę, wyciągam sprzęt i patrze a tam browar. Gościu z kamerką robi zbliżenie, a ja kminie jak z tego wyjść
  • Odpowiedz
@Metiu1231: Wpadłem do hotelu spóźniony i nie miałem okazji zobaczyć konkurencji. Poznałem tylko 40letniego Karola przy prasowaniu koszuli na korytarzu o północy. Świetny chłop. Z rana się odpicowałem na rendez vous z Madzią. Wiadomo leganckie spodnie, biała koszula, tego. Wychodzę przed hotel a tam stoi gość bez butów, w szortach i koszuli w kratę na krótki rękaw. Pyta mnie czy ja też będę świrował do rolniczki. Wtedy złapałem się za głowę,
  • Odpowiedz
@Metiu1231:
Co do wiadomości to dostałem ich #!$%@?. Tak z 400 osób się ze mną kontaktowało w DM. Głównie zgarniałem propsy, mało było hejtu, ale to dlatego że starzy ludzie nie umieją korzystać z internetu. Jedna laska wysłała nudeska, ale byla gruba. Później pisała jakaś samotna matka z 3 dzieci i też gruba. Młode dupeczki raczej się nie kontaktowały. Pisało dużo gejów i wysyłali dickpics to od razu blokowałem. No i
  • Odpowiedz