Wpis z mikrobloga

@EnJoyyy Zgadzam się, wiadomo, że ekstremum w jakąkolwiek stronę nie jest słuszne. Choć myślę, że CDPR musi dostać kubeł zimnej wody na głowę, bo inaczej nic się tam nie zmieni, niestety najbardziej liczy się głosowanie portfelem, pewnie zarząd ma głęboko w dupie krytykę.
@OjciecMateusz Niektórzy też zachwycali się Detroit: Become Human, dla niektórych sama fabuła i scenariusz wystarczą w grze. No cóż, są gusta i guściki xD Aczkolwiek nawet całkowicie subiektywne stwierdzenie, że CP jest najlepszy pod każdym możliwym względem jednak nie jest zgodne z rzeczywistością i nie da się go obronić. W końcu istnieją też jakieś obiektywne fakty, a nie tylko nasze prywatne odczucia.
@Trybun_Plebejski: ta gra jest bardzo dobra tylko po prostu niedopracowana, na Mirko już nie przejdzie inny głos niż mieszanie tej gry z gównem i wyzywanie twórców bo podjęli kilka nietrafionych decyzji a później już dogoniła ich nowa generacja konsol.

Możliwe że dodatki do CP77 uratują jakoś sytuację i zaufanie graczy.
@ShineLow Na ja też uważam, że gra jest dobra ale ma wiele rozwiązań i mechanik rodem z gier klasy B, a nie prawdziwych AAA. Jak dla mnie CDPR nie dał rady, pewnie lepiej by to wyszło na zasadzie mniejszych zamkniętych hubów z Wiedźmina 2 albo Deus Exa. Tym niemniej nie chcę żeby CDPR upadł, tylko żeby zaszły w nim potrzebne zmiany, w końcu jestem fanbojem marki Wiedźmin i liczę na zajebistego Wiedźmina
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trybun_Plebejski: Jeśli to z podcastu, to on tam mówił, że to jego wymarzona stylistyka itd, co chwilę podkreślał że u niego dużych błędów nie ma etc.
Generalnie podejście fanbojowe, ale nie twierdził, że problemy nie istnieją.