Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@l3gend: 170k przebiegu i takie kwiatki xD to już fiat lepiej kierownice obszywa xD się zastanawiam czy oni w ogóle przewidują w Mercedesie że te auta mają jeździć dłużej niż 10 lat czy już jadą na renomie i jakoś się udaje
@BajerOp: zaczęło się to przy 140k już xD jedyne co go usprawiedliwia to to, że tata jak jeszcze był jego jeździł codziennie 6km w jedną stronę po mieście to dużo kręcił
@BajerOp: jako tako przez 14 lat szczerze to 0 awarii, tyle słyszy się legend itp jak s się psują, nwm może dobry egzemplarz się trafił, jedynie co było robione to rozrząd, ale to temu że była to jedna z pierwszej serii s500 jaka trafiła do pl i miała wadę fabryczną, w 2007r juz poparwili
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@l3gend: nie usprawiedliwia xD chyba, że robią te kierownice ze skóry błon dziewiczych i dlatego taka delikatna i luksusowa xD

To nawet nie chodzi o mechanikę ale nie mogę pojąć jak w tak drogich i prestiżowych samochodach można np. dawać blachę która się sypie na zapowiedź deszczu i inne kwiatki.
@Kejran: to jak będziesz szukał w221 to pisz śmiało, wiem o tym aucie wszystko, na pewno nie kupuj s350 itp, jedynie prawilne s500 bo pali tyle samo, jedynie szukaj tak jak mówię, od 2007r wzwyż
@BajerOp: jedynie ta kiera to bolączka, w221 już z amelinum :) ale co racja to racja, tną koszty na produkcji na niektórych rzeczach, ale komfort jazdy jest obłędny, zwłaszcza u mnie na ABC