Wpis z mikrobloga

Słucham dzisiejszej rozmowy Janusza "Weto albo Śmierć Kowalskiego z Mazurkiem. Okazuje się, że Pan Minister nie jest tak głupi, jak myślałem - w rzeczywistości jest dużo głupszy.

Powtarzanie jak mantry, że Mazurek pracuje dla, tfu, niemieckich mediów - przyprawiało mnie o dreszcze żenady. Już chyba na przestrzeni pierwszych 10 minut Janusz powtórzył przynajmniej kilkanaście razy, że RMF FM to niemieckie medium xD

No cyrk.

#polityka #neuropa #4konserwy
jaqqu7 - Słucham dzisiejszej rozmowy Janusza "Weto albo Śmierć Kowalskiego z Mazurkie...
  • 9
@jaqqu7: Kowalski to po prostu oportunista.
I możemy się oburzać, że typ przychodzi na wywiad i wygaduje głupoty i nie ma to kompletnie żadnego znaczenia.
Wali prostym przekazem, zrozumiałym dla przeciętnego prawicowego głupka. Im głupszą rzecz powie, tym częściej pokażą go w telewizji. To troche wprowadzenie doktryny Mentzena, który wprost przyznał, że do prawicowego wyborcy trzeba jak do imbecyla (nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków, UE)

I tutaj nalezy przywołać pewną
@jaqqu7: tak naprawdę to wywiad zaczyna się od 20 minuty. Wcześniej to jakieś gówniarskie przepychanki robią. Pomijając że Kowalski nie ma nic sensownego do powiedzenia i szkoda uszu żeby go słuchać, to stan dziennikarstwa w Polsce boli. Nie powiecie mi że takie przerywanie i wycieczki personalne są ok. Mazurek podchodzi do tego jakby był niewychowany. Rola dziennikarza sprowadza się do tego, by wyprowadzić rozmówcę z równowagi.