Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Slimshader: 300h? Nie dawno znowu go odpaliłem. To jak skopali Mroczne Bractwo i Gildie Złodziei których questy w Oblivionie były genialne jest niepojęte.
  • Odpowiedz
Porownujesz cyberpunka na 30h gry do skyrima, w którym możesz grać po 300h i więcej? Nie ten rozmiar świata..


@Slimshader: i przez te 300h robisz w kółko 3 rodzaje dungeonów (fort, jaskinia, krasnoludzkie ruiny) różniące się jedynie układem, a wątek główny i większość pobocznych są płytkie jak kałuża ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Vaerlin sam główny wątek, potem dodatek z wampirami, i na końcu dragonborn to jest na luzaki około 100h samego głównego wątku

A dodaj poboczne questy i znajdzki - jak na grę która ma 10lat to bardzo nieźle
  • Odpowiedz
@Slimshader: No ale 10 lat temu nie miała 10 lat, a problemy były te same xD Questów owszem, dużo, tylko dużo też powtarzalnych do bólu. Wątek główny jest banalny, a ten z wampirami tak wciąga, ze zawsze jak gram i do niego dochodzę, to mi się odechciewa grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Risthar Skyrim działał od nowosci na tak słabych pc i chodził elegancko że to był cud


Porownujesz cyberpunka na 30h gry do skyrima, w którym możesz grać po 300h i więcej? Nie ten rozmiar świata..

@Slimshader Akurat Skyrim jak na obecne standardy jest dość mały. ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak go ostatnio odpaliłem to aż się zdziwiłem jak mała jest mapa.
  • Odpowiedz
@Variv 10lat temu ta gra naprawdę działała na bardzo kiepskim sprzęcie - i było grywalne

Brzydkie ale grywalne - mapa jak na tamten czas była duża ;) ta gra dzięki modom jest wiecznie żywa
  • Odpowiedz
Skyrim to ta gra, która jest dobra tylko z toną modów, bo twórcy nie umieli zrobić nic ciekawszego niż zreskinowany Morrowind?


@WaveCreator: nie, to był oblivion, w przypadku skyrima ten proces zaszedł z oblivionem właśnie
  • Odpowiedz
@Risthar: ktoś nadal w 2020 roku wspomina tą grę gdzie główny wątek to chodzenie przez kilka godzin po katakumbach i zabijanie szkieletorów, a później zabicie jakiegoś smoka no to nieźle tam macie
  • Odpowiedz