Wpis z mikrobloga

Jeśli mieliście sytuację, że wasza przesyłka Cainiao Super Economy (nr zaczynający się od PL000) nie dotarła a spór został odrzucony to proszę przesyłajcie na priv nr zamówienia, przesyłki i screen strony sporu.
Najlepiej jak będzie to z ostatnich 30 dni.

Staramy się coś wywalczyć w kwestii poprawy czasów doręczenia i sposobu rozstrzygania sporów.
#aliexpress #alipaczka
  • 41
Po zmianie firmy mam wrażenie, ze sprawniej dochodzą przesyłki PL, w sumie chyba tylko 1 lub 2 zginęły a tym co się skończył z wiosny okres ochronny w większości później doszły.
@AliPaczka: 100% paczek Cainiao mi nie doszło, zamówienia z ostatnich już prawie 3 miesięcy (tj jakieś 10 paczek)
ale były to cebulowe paczki więc nawet sporów mi się nie chciało zakładać z tego powodu
@AliPaczka: hej! Coś słychać nowego?
Dopiero dotarłem do tego postu i faktycznie, jakiś czas temu zamawiałem coś w lutym. Czekałem i czekałem, za wszystko dostałem zwrot kasy a po miesiącu.. nagle masowo wszystko dotarło.
Teraz też wisi mi zamówienie z.. sierpnia! Serio, zamówione jakoś w połowie sierpnia i do teraz nic. Zwrot kasy dostałem, rozpatrzono ok. Ale kurde nie po to zamawiam, żeby nie doszło. Coś ugraliście?